Kosmický zákon vděčnosti

Od dávných dob platí kosmický zákon: jestliže člověk sám nepoděkoval za prokázanou pomoc nebo poskytnuté znalosti, energie vděčnosti mu bude stejně tak či onak odňata.

Nevděčný člověk porušuje rovnováhu energií. A ta bude při první vhodné příležitosti obnovena. Stejně tak jezero, z něhož je brána voda na zálivku, bude ji získávat i ze vzdálených míst, aby obnovilo úroveň hladiny. Není důležité, zda ji obnoví vodou z mraků nebo z nejbližších studní.

Člověk, který poskytl nějakou službu a dostal za to odměnu v podobě peněz nebo jiných materiálních hodnot, je pokládán za člověka s vyváženou energií. Jestliže však poskytl službu a nepřijal za ni odměnu, je jeho energie brána jako nevyvážená a rovnováha bude při první vhodné příležitosti obnovena. Obvykle je energetická rovnováha takového člověka doplněna cestou dodatečných znalostí, poskytnutím štěstí nebo zdraví.

Události se vyvinou tak, že se člověk šťastnou náhodou dostane ke knize, kterou potřeboval, náhodně se sejde s léčitelem schopným obnovit jeho zdraví, nebo zkrátka bude mít úspěch v nějaké své činnosti.

Katsuzō Nishi

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Sedm duchovních zákonů úspěchu – Zákon úmyslu a přání
Deset málo známých zákonů karmy