12 známek ženy vysoké kvality


1. Povzbuzuje vás k dosažení cílů, ale neplete se do nich. Věří, že jste v životě schopni se správně rozhodovat. Je vaší podporou, nikoli trenérkou.

2. Neponouká vás k žárlivosti. Zná svou cenu, je si jista sama sebou i tím, že si to uvědomujete. Nepotřebuje si na nic hrát, aby vás přiměla vidět, čeho je hodna.

3. Netrpí princeznovským komplexem. Vyžaduje, abyste se k ní chovali s úctou jako k milovanému člověku, ne jen proto, že je ženou a jako žena cosi zasluhuje.
Stejně jako od vás očekává úctyplný vztah k vlastní rodině a přátelům, očekává ho i k sobě.

4. Jistá část jejího života jde mimo vás. Přátelé, koníčky, kariéra —cokoli. Je dost nezávislá a sebejistá, než aby potřebovala vaši účast na všem, co dělá.

5. Vůbec se nezamýšlíte, máte-li ji s sebou brát na různé svoje akce: sraz s kamarády, podnikový team building, oslava u rodičů – umí se chovat za každých okolností. Je dost zralá na to, aby udělala dojem na vaše kolegy a dost moudrá, aby se dokázala bavit s kamarády.

6. Postará se o sebe. Není dokonalá, ale vždycky o dokonalost usiluje. Nemusíte ji upozorňovat na nutnost vyřešit nějaký problém. Je samostatná, své problémy sama chápe a snaží se s nimi vypořádat. Potřebuje partnera, nikoli tatínka.

7. Vždycky vystupuje sama za sebe, ne jako vaše dívka. Vaše postavení nic neznamená, jenom jste zkrátka spolu.

8. Netrpí ostychem ze sexu. Pokud něco nechce dělat, nebude dělat obličeje, ale přímo to řekne. Dokáže o vašem intimním životě otevřeně hovořit, má to za normální a dospělé.

9. Má svůj názor. Dokáže ho vyslovit i podložit. Pokud s vámi nesouhlasí, mluvíte o tom nezvýšenými hlasy.

10. Nikdy vás nebude pomlouvat nebo si na vás stěžovat svým kamarádům nebo rodičům. Váží si vás a před nikým vás nebude shazovat.

11. Ví, co od života chce. Nezradí své sny a nevzdá se svých hodnot, aby se zalíbila svému mužskému.

12. Budete se s ní cítit jako šťastlivec, protože si můžete být jisti, že se nebude scházet s kdekým. Nebojí se zůstat sama a jestliže si vybrala vás, pak k vám opravdu není lhostejná a domnívá se, že se můžete rozvíjet společně.

=========
O svém životě rozhodujte bez kompromisů. Jinak budete dělat to, co chtějí jiní.
5 pravidel zjednodušujících život