12 lehkých romantických komedií

12-komedii

Návrh

1

Hlavní hrdinka má být deportována do Kanady. Nechce se jí, má dobré postavení – a vůbec. Na co má svého podřízeného, po kterém se už pár let pěkně vozí? To by bylo, aby ji nevytáhl z bryndy! Na imigrační se ušije bouda o svatbě a bude po problémech! Opravdu…?

Jak ztratit kluka v 10 dnech

2

Ctižádostivá novinářka musí napsat senzační reportáž o tom, jak přimět muže během deseti dnů, aby přestal milovat svou drahou polovici. Sebejistý reklamní agent se vsadil, že tomu zabrání. Ovšem… všichni víme, že světu vládne láska.

Po čem ženy touží

3

Nafrněný sukničkář Nick Marshall se pokládá za boží dar a sen každé ženy. Blíží se vrcholu své kariéry v reklamní agentuře. Jenomže ten mu zhatí – žena! Nick je přesvědčen, že dostala „jeho“ místo. Všechno je šejdrem a navíc ho „praštila“ elektřina. Ale díky tomu Nick náhle „slyší“ ženské myšlenky! Skvělá šance získat místo, na které má přece po právu nárok! Jenomže… láska vždycky všechno zamíchá.

27 šatů

4

«Profesionální svědkyně» svědčila svým kamarádkám a známým už na sedmadvaceti svatbách. Pomalu začíná přemýšlet nad tou vlastní. Ovšem vychází najevo, že její šéf, na kterého už dlouho myslí, se hodlá oženit s její sestrou…

Moje tlustá řecká svatba

5

Bohyně lásky Afrodita nebyla Tule Portokalos dosud příznivě nakloněna. Je jí přes třicet a mužský nikde! Už je to pomalu noční můra. V brýlích s tlustými skly a nepořádným účesem obsluhuje v rodinné restauraci… až tu náhle se objeví On. Rodina je nadšena a hodlá z něj učinit svého plnoprávného člena. Obyčejný film o obyčejných lidech. S velikým kouzlem.

6

Úspěšná TV produkční přísných zásad, ovšem navíc sexy blondýnka. Vycházející hvězda TV show, macho se životním heslem „sex-drogy-rokenrol“ doplněným o tvrdý názor, že rovnost pohlaví neexistuje. Myslíte, že z toho může něco být?

Rande v Římě

7

Krást se nemá. Ovšem několik mincí štípnutých z kouzelné fontány zamilovaných může způsobit hotový zázrak. Osamělá žena najednou neví, kterého z nápadníků vybrat… a je ta jejich láska vůbec skutečná?

Mejdan v Las Vegas

8

Las Vegas je vyhlášeným městem hříchu. V jeho sítích uvízli už mnozí. Také jeden mladý pár lidí donedávna si zcela cizích. Proflámovali noc v kasinu a ráno se probudili spolu. Vychází najevo, že se stihli vzít a vcelku rozumně dojdou k závěru, že se musejí rozvést. Čtvrťák vhozený do hracího automatu všechno změní…

A co když je to pravda?

9

David si pronajal v San Francisku byt a teď to tam dává do pořádku. Náhle přichází mladá žena a tvrdí, že byt patří jí. Nakonec David dojde k závěru, že někde muselo dojít k omylu nebo nedorozumění a chce situaci nějak vyřešit. Jenomže dívka zmizí tak náhle a záhadně, jako se objevila…

Přestupný rok

10

Co všechno je Anna ochotna podstoupit, aby se provdala za vyvoleného, avšak poněkud nedovtipného kardiologa? Využít starého irského obyčeje, kdy na přestupný 29. únor může dívka požádat o ruku muže! To zní vcelku jednoduše, ovšem dostat všechny zúčastněné včas na místo, to není jen tak. Nějak se to zadrhává… ale hezky.

Exmanželka za odměnu

11

Splnit manželský slib lásky a věrnosti v dobrém i zlém se Milovi a jeho drahé exmanželce Nicole zdálo být nad jejich síly. Osud jakoby se ušklíbl a řekl si: Já vám ukážu, co je nad vaše síly!! A než se nadáli, jde jim o život.

Deník Bridget Jonesové

12

Bridget se opět rozhodla vzít svůj život pevně do rukou. Za prvé, to zejména, musí zhubnout. Musí zhubnout!!! Protože jinak si chlapa zkrátka nenajde. A když najde, tak neudrží. Takže je pořád sama. Už toho má po krk!

Až tak moc tě nežere

13

V tomhle filmu mají všichni vztahové problémy. Všichni by je rádi nějak vyřešili. Ale chtít nestačí, protože leccos se v životě zamotá, než se nadějete. Stačí třeba takové obyčejné rande a… během minuty máte peklo na zemi! Hvězdné obsazení filmu odpovídá úspěšnosti předlohy: bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové.

=========
15 filmů plných dobrodružství
15 povedených filmů o cestách, které změnily život…