Zázraky nejsou kouzelná hůlka

zazraky-nejsou-kouzelna-hulka

Zázraky neznamenají kouzelnou hůlku. Je to láska, pozornost a ochota darovat a dělit se o radost, teplo a štěstí. Připomeňte si ty, koho jste měli rádi, kdo vám byl drahý, kdo se na vás každý den usmíval, i když měl třeba zrovna v srdci smutek.

Často se mýlíme, protože máme za to, že všichni kolem od nás očekávají jakési „obrovské činy“, cosi „nemožného“. Doopravdy však nejčastěji čekají na nějaké naše malé znamení, které by říkalo: „Potřebuju tě, je mi bez tebe smutno, stále na tebe myslím, jsi pro mě to nejdražší“.

Někdy je nám líto času. Nenajdeme pět minut, abychom někomu řekli „mám tě rád“ nebo „odpusť“, pět minut, abychom k němu šli a objali ho. To však není celá tragédie. Ta spočívá především v tom, že těch pět minut zbytečně vynaložíme na něco, o čem říkáme, že je to „důležité“. Co však je důležitější, než okamžik štěstí? Copak nežijeme právě pro něj?

Zkuste své bližní udělat šťastnějšími, nepodceňujte důležitost maličkostí.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Neztrácejte čas s lidmi, jimž jste lhostejní
To, co chceme slyšet