7 kouzelných slov do nového života

7newlife

Existuje jednoduchý a každému dostupný způsob, jak do svého života vnést radost, harmonii, lásku, požitek, bohatství a úspěch. Není k tomu třeba prostudovat kila literatury o zvyšování sebedůvěry, o novém životě, o lásce k sobě samému a o dosahování úspěchu.

Stačí znát jenom sedm slov, která váš život změní. Sedm slov, která je třeba opakovat co nejčastěji, v kteroukoli denní nebo noční dobu, opakovat je s plným soustředěním, procítěně, jako modlitbu, usínat se i probouzet s nimi na rtech. Co je to za kouzelná slova? Sami je dobře znáte:

«Láska. Zdraví. Bohatství. Blahobyt. Dostatek. Rozkvět. Úspěch.».

Neptejte se „A jak to funguje?“ K tomuhle kouzlu nepotřebujete desítky vysvětlujících stránek a argumentů. Potřebujete výsledek – nový život, o kterém sníte, život naplněný všemi požitky, které si po právu zasloužíte! Začněte hned dneska. Vyzkoušejte to a uvidíte, jak se v průběhu několika týdnů váš život začne měnit, jak do něj ze všech stran jako řeka začnou přitékat láska, zdraví, peníze, blahobyt a úspěch. Není důležité, jestli si chcete koupit dům, být zdravý nebo se stát stejně vynikající a nenapodobitelnou osobností jako váš oblíbený herec – tato metoda zabírá ve všech oblastech života!

Opakujte si ta slova co možná nejčastěji, naplňte jimi svou mysl, přemýšlejte nad tím, co jednotlivé pojmy znamenají. Přestavujte si, jaký bude váš život, až se stanou jeho součástí.

Odhalím vám jedno tajemství: nejefektivnější je opakovat si tahle slova před spaním. Budete-li usínat s nimi na rtech, můžete si být jisti, že jste otevřeni záplavě hojnosti a šťastný život už není za horami!

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Ničící slova: nevyslovovat!
Okřídlená slova. Buďte pány svého osudu!
Slova, která změnila život.