Nej-nej znamení zvěrokruhu

nejnej-big

Znamení zvěrokruhu se od sebe navzájem liší. O tom není žádných pochyb. Astrologové se rozhodli sestavit žebříček těch nej znamení, aby bylo zřejmé,  v čem je které z nich nejlepší.

1Nejvíc sexy je Beran

Za nejvíc sexy znamení je pokládán Beran. Zrozenci tohoto znamení jsou energičtí, přitažliví, vášniví a aktivní . V milování se jim nikdo nevyrovná. Mají velké charizma a půvab.

2Nejhodnější je Býk

Býk je ze všech nejhodnější. Nemá rád konflikty, vždycky jedná laskavě a takticky, což už samo o sobě hovoří o jeho dobrodušnosti. Býci jsou schopni nezištné pomoci a opakovaně dokazují, že jejich srdce je veliké.

7Největší šťastlivci: Blíženci

Nejvíc se daří Blížencům. Nezřídka se vyskytnou ve správnou chvíli na správném místě, což je ve srovnání s ostatními znameními činí mnohem úspěšnějšími. Od přírody jsou Blíženci optimisté, což samo o sobě představuje devadesát procent jejich úspěchu. Díky svému štěstí se mohou po právu nazývat nejšťastnějším znamením zvěrokruhu.

8Největší smysl pro rodinu má Rak

Rodinné hodnoty klade Rak nade všechno ostatní. Snaží se nalézt vhodného partnera, aby si s ním zbudoval útulný domov a měl kupu dětí, o které bude láskyplně pečovat. Ten nejideálnější znak zvěrokruhu pro manželství a vážný vztah.

3Největší hvězda zvěrokruhu: Lev

Jsou štědří a přátelští, to jim však nebrání neustále pracovat na tom, aby byli vždy na výši. Jsou rádi středem pozornosti, naplňuje je to energií. Kromě toho mají Lvi velmi rádi chválu. V takovou chvíli se cítí být skutečnou hvězdou.

4Nejvěrnější je Panna

Tito lidé usilují nalézt partnera na celý život a při jeho výběru jsou velmi pečliví. A když už si někoho zvolí, je možno s jistotou očekávat, že mu nebudou nevěrní.

 

9Nejvíce společenské jsou Váhy

Rády si popovídají, hodinku i dvě. Potěšení nalézají v nových známostech. Ve společnosti se cítí dobře a lehce. Je pro ně velmi těžké vydržet byť i jediný den samoty.

 

10Ten nejsvůdnější: Štír

Nejsvůdnější, přímo magnetický je Štír. Přitahuje svým půvabem, sebejistotou a klidem. Když však Štíra někdo urazí nebo se k němu zachová křivě , dokáže se proměnit ve vynalézavého mstitele a dokázat mu, že se v rámci msty snad dopustil něčeho nepěkného, je nemožné. Většinou nikdo ani nepojme podezření.

5Nejkrásnější je Střelec

Nejvíce svým zevnějškem přitahuje Střelec. Od přírody jsou to lidé krásného vzhledu. Vždycky také na svůj zevnějšek pečlivě dbají a vhodnou úpravou jeho harmonii a krásu jenom podtrhují.

6Největší introvert: Kozoroh

Kozoroh je nejuzavřenější ze všech. Na co myslí zrozenci tohoto znamení je velmi těžké uhádnout. Zřídkakdy se někomu svěří se svými city a starostmi. Před lidmi své city nevyjevují, chovají se velmi zdrženlivě a pouze sami pro sebe si hodnotí vše, co kolem pozorují.

11Největší génius je Vodnář

Představitelé tohoto znamení vždycky přicházejí s novými myšlenkami. Mají rozvinutou fantazii a tvůrčí myšlení. Občas jim nestačí síly, aby své myšlenky realizovali, proto jejich geniální projekty a plány ne vždy dojdou uznání.

12Největší sílu mají Ryby

Astrologové se domnívají, že nejsilnějším ze všech znamení jsou Ryby. Je to dost zvláštní, vždyť představitelé tohoto znamení snadno podléhají dojmům a sentimentu. Kde se tedy bere jejich síla? Ryby mají velmi mnoho vnitřních rezerv, kterými jiná znamení nevládnou. A tak i tam, kde úporní a ambiciózní Berani či Kozorozi musejí uznat porážku, Ryby obvykle zaujímají dosti pevnou pozici. Dá se o nich říci, že se prohnou, ale nezlomí.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Jak se zamilovávají znamení horoskopu
Co na vás prozradí indiánský horoskop?