Náhody se nedějí!

nahody

Vesmír má mnoho udivujících způsobů, jak svést lidi dohromady. Při hledání vhodného bydlení, práce nebo životního partnera jsou lidé ochotni urazit značné vzdálenosti. Zároveň  za kulisami světové scény působí organizace, která pro nás vytváří dokonalé svazky. Je to Kosmické centrum řízení shod.

K náhodným událostem nedochází. Shody jsou zázračné události, jejichž tvůrce si nepřeje vejít ve známost. V jeho plánech nehraje náhoda žádnou roli. Všechno, co se ve tvém životě objeví, je důsledkem tvých přání a záměrů.

Když usiluješ o naplnění touhy svého srdce, Vesmír tvé úmysly zná, věř tomu. To on spřádá události tvého života. Má tvou adresu a každé tvoje rozhodnutí zanáší do Velké správní knihy. Sám dělej všechno, co je v tvých silách, bez napětí a spěchu. Podrobnosti nech na Kosmickém centru. Když člověk vyvíjí veškeré úsilí k uskutečnění svých cílů a spoléhá přitom na pomoc rozumné neviditelné síly, dějí se velké věci. Přej si, plánuj, pouštěj se do věcí a dělej vše, co můžeš… a pak ať jde všechno svojí cestou.

Každý, koho na své cestě potkáš, je osobou jednající podle tebou napsaného scénáře. Tvá povinnost je jediná – neustále scénář zdokonalovat tak, aby vznikl co nejlepší film. Odpovědnost za režii tvého filmu leží na tobě.

Přejeme co možná nejvíc zázraků a kouzel!

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Cihla. Příběh k zamyšlení.
Všechno začíná v naší hlavě
Lekce pro duši. Příběh k zamyšlení.