Jak správně o něco žádat muže

21-vztahy

PĚT PRAVIDEL PŘÍMÉ PROSBY

První P: Počkat!

Vybrat ten správný okamžik! Není třeba mu hned volat a tahat ho ze schůze, nebo mu něco naznačovat, dokud je unavený a hladový.

Druhé P: Přímo!

Bez všech těch „Nemohl bys…“ nebo „Už jsme dávno nikde nebyli…“ nebo dokonce „Bude tu ten koš se smetím stát ještě dlouho?“ Nene:

– Drahoušku, vezmi s sebou odpadky, prosím tě!
– Pozvi mě, prosím tě!
– Otevři mi prosím tě tu pixlu, mě to nejde.

Třetí P: Přesně!

Žádné náznaky, řekněte jasně, co chcete a kdy. Adresu, velikost, barvu, množství, datum, čas atd. Veškeré podrobnosti. Nedoufejte, že si pamatuje datum vašeho seznámení, nebo že si hned zapamatoval, jaká je vaše oblíbená barva. Má dost svých starostí. Připomeňte mu potřebné vlídně a takticky.

Čtvrté P: Potěšení

Bez zábran dejte naplno najevo potěšení, které vám způsobí možnost, že něco dostanete. Předveďte s veškerou otevřeností, jakou radost vám udělá.

Páté P – Prominutí

Pokud vaši prosbu nedokázal splnit, odpusťte mu to hned, bez meškání. Udělala jste všechno, co bylo třeba. Přesto mu promiňte, dovolte mu, aby nevyslyšel hned vaši první žádost… A zkuste to znovu o něco později.

Žádost či přání musejí být PŘIMĚŘENÉ a PRAVDIVÉ. Nemá smysl chtít hned zítra zámek, zvláště když ho nepotřebujete. Krom toho je třeba svému mužskému věřit, že dokáže splnit jakékoli přání.

Příklad správné prosby:

– Drahoušku, ty víš, že mám zítra narozeniny. Vybrala jsem si skvělé lodičky, už jsem si je vyzkoušela a nechala jsem si je v té prodejně schovat. Moc mi sluší. Budu v nich fakt sexy a taky budu TA NEJŠŤASTNĚJŠÍ ŽENA NA SVĚTĚ !!! Tady je adresa, můžeš je tam vyzvednout zítra kdykoli mezi 10. a 21. Nebo mi můžeš dát něco podle svého vkusu, budu mít samozřejmě radost z každého dárku od tebe. Ty jsi ten nejlepší.

Zkuste to – funguje to!

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Proč ženy opouštějí muže. I ty, které milují.
Lidé jsou spolu, dokud spolu být chtějí