Jak se dostat do stavu proudění

Stav proudění, anglicky „flow“, je duševní stav, při kterém je člověk natolik ponořen do svojí činnosti, že nic jiného se mu nezdá důležité. Sstav dokonalého soustředění a cílevědomého zaujetí. Krátce řečeno, je to stav, kdy podvědomí prosákne mohutným proudem ven. Z nitra se line cosi, o čem jste neměli ani ponětí. Nebo vám najednou hlavu zaplaví nečekané veliké myšlenky. Zrodí se nějaký duševní klenot. Všichni geniální lidé se do tohoto stavu dokázali v té či oné míře dostat. A během něj tvořili.

Dá se říci, že ve stavu proudění je člověk připojen ke společné Vesmírné bance, kde je uschováno VŠE, co kdy bylo člověkem stvořeno i to, co na Zemi ještě nevzniklo.

Právě odtud čerpá podvědomí znalosti, informace a nápady. Neříká se náhodou, že velké myšlenky a nápady přicházejí ve snu. Vědomí odpočívá a člověk získává přístup do vlastního podvědomí. Snad každý ví, že Mendělejev viděl svou tabulku ve snu, Flemingovi se zdál vzorec penicilinu, Paul McCartney „slyšel“ jednu z nejhranějších písní všech dob Yesterday ve spaní, stejně jako Keith Richards proslulý kytarový riff ze „Satisfaction“.

Pokud je váš kanál otevřený…

Ten, kdo už je napojen na své podvědomí, a má tak spojení s Vesmírnou bankou, je ve výhodě. Ale co když není? Zjistit, zda máte spojení s Vesmírnou bankou, je vcelku snadné. Jestliže spojení existuje, často se projevuje slovy a činy. Člověk najednou řekne něco, na co ještě před minutou ani nepomyslel. Nebo udělá něco, co z hlediska zdravého rozumu vypadá jako vyložená hloupost. Teprvé posléze vyjde najevo, že to v tu chvíli bylo to nejlepší, co mohl udělat.

Takže správné vyhodnocení a ta pravá chvíle jsou těmi KRITÉRII, podle nichž můžete zjistit stupeň svého spojení s Vesmírnou bankou.

Jak se otevřít proudění

Jak ale mají navázat a upevnit své spojení s Vesmírnou bankou ti, kdo je ještě nemají?

Začněte tím, že každý den pečlivě očistíte svou mysl. Stejně jako to děláte s bytem. Zbavte svůj rozum všelijakého smetí, zbytečných myšlenek, nepotřebných slov, všeho, co se k nám ustavičně dostává z televize, rozhlasu a bulváru, všech podobných nesmyslů. To je první a nejdůležitější podmínka. Máte-li naplnit sklenici, musí být nejprve prázdná. A samozřejmě musí být čistá. Vybírejte pečlivě, čím zatížíte svou hlavu. Pak v ní bude dostatek místa pro čistá poselství Vesmíru.

Druhou důležitou podmínkou je zklidnění Vědomí. Abyste mohli přijímat signály shůry, musíte se naladit na správnou frekvenci, stejně jako přijímač. Jestliže jste kvůli něčemu nervózní, prožíváte záporné emoce a přehnaně reagujete na nějaké podráždění, svoje naladění rušíte. Signály z éteru bytí k vám neproniknou.

Nejjednodušší cestou ke zklidnění mysli je odedávna MEDITACE. Pokud jste se ještě o ni nepokusili, začněte co nejdřív a udělejte z meditace běžnou součást svého dne.

Není důležité, jaký způsob meditace zvolíte. Význam má PRAVIDELNOST a STÁLOST. Je jedno, zda už teď dokážete vnímat energetické proudění, zda můžete vizualizovat. Prostě s meditacemi začněte. Vaše vnímavost se postupně rozšíří a prohloubí a získáte potřebné dovednosti. Postupně se dokážete dostat do onoho okouzlujícího stavu, kdy člověk ani neví, že tvoří a kdo ví proč se mu všechno daří. Budete jistě vědět, že se vám vždycky včas dostane VĚDOMOSTÍ, INFORMACÍ a nezbytné PODPORY.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

==========
Zákon přitažení zdraví
Jak se spřátelit s vlastním osudem