10 pravidel zvyšujících vaše vibrace


Jestliže se vás v životě až příliš často zmocňuje pocit zklamání a nespokojenosti, znamená to, že vaše vibrace je slabá a neumožňuje vám být šťastným člověkem a dosahovat cílů. Lidé s nízkými vibracemi cítí, že na velké věci se jim nedostává sil; nedokážou říci „ne“ osobám, které do jejich osobního prostoru vnášejí negativitu a důsledku toho se sami stávají jejími nositeli a předávají ji jiným.

Abyste své vibrace zvýšili, musíte sebrat dostatek odvahy a otevřít se životním změnám. Nabízíme vám deset pravidel umožňujících zvýšení energie.

1. Kontrolujte své myšlení

Každodenní myšlenky vytvářejí naši realitu. Neříkáme, že musíte sledovat každou myšlenku, která vám vklouzne do hlavy. Z toho byste taky mohli přijít o rozum. Je jenom třeba umět odmítnout negativní myšlenky. Zpočátku vám to bude připadat jako neuskutečnitelný úkol. Časem však pochopíte, že to vůbec není tak složité, jak to vypadá. Naučíte rozum vlastní myšlenky filtrovat. Naučíte se nevidět problémy, ale jejich řešení. Čím více myslíte na něco dobrého, tím vyšší jsou vaše vibrace.

2. Mluvte pouze o tom, co chcete

Při pohledu na zamilovaný pár lidé s problémy v osobním životě často povzdychnou: «Každý má v životě štěstí, jenom já ne!» STOP! Takhle věci jenom zhoršujete a tím dál snižujete své vibrace. Příště raději řekněte něco takového: «To je hezký pohled, věřím, že i já brzy potkám svůj osud». Totéž platí kupříkladu o penězích. Opravdu nemá smysl vykládat všem známým a přátelům o svých finančních potížích. Situaci už tak složitou tím ještě komplikujete a prohlubujete. Naučte se mluvit o pohodě, penězích a štěstí – nemluvte pořád o svých nezdarech a smůle.

3. Volte pečlivě své styky

Snažte se nestýkat se s pesimistickými, negativně naladěnými lidmi. Tato kategorie lidí se obvykle vyznačuje velmi nízkými vibracemi, což by vám mohlo ještě ublížit.

4. Alespoň občas přestaňte přemýšlet a uvažovat vůbec

Nejlíp toho dosáhnete v přírodě, někde daleko od města, na osamělém místě. Soustřeďte pozornost na ticho a klid, pohodu a malebnost toho místa. Je to ten nejlepší způsob, jak očistit svoji mysl a zvýšit vibrace. Pokud jste příliš zaměstnáni a nemůžete si dovolit vzdálit se z města, využijte možnosti poslechu relaxační hudby nebo melodií, které máte rádi a které vás uklidňují.

5. Stýkejte se s lidmi stejných názorů

Travte více času s lidmi, kteří mají stejné zájmy a koníčky. Nejen že tak můžete zdokonalit své znalosti či mistrovství, ale podstatně zvýšíte své vibrace. Bylo dokázáno, že kontakt s lidmi stejných názorů a hodnot prodlužuje život v průměru až o pět let.

6. Dávejte co možná nejvíc

Může to být cokoli: peníze, čas, nebo jen to, co už dávno nepoužíváte. Když dáváme, dostáváme dvojnásobek. Pomáhejte jiným a jiní zas přijdou na pomoc vám.

7. Jednejte s lidmi tak, jak byste si přáli, aby oni jednali s vámi

Než se na někoho rozzlobíte a urazíte, zamyslete se, zda to vůbec stojí za to. Bývají chvíle, kdy je mnohem snazší a lepší odpustit. Čím laskavěji a trpělivěji se chováte k ostatním, tím lepší lidi budete v životě potkávat.

8. Snažte se co nejméně dívat na televizi

Důvodem je fakt, že televize se stále více stává mohutným zdrojem šíření negativity. Čím více zpráv a dokumentů o bolesti, násilí a chudobě shlédnete, tím více snižujete vlastní vibrace. Vaše podvědomí si začíná zvykat na negativní myšlenky a jako magnet vám je začíná přitahovat do života.

9. Pamatujte na optimismus

Možná právě tohle bude pro vás to nejtěžší. Je těžké udržet si pozitivní naladění, když všude kolem všechno krachuje a ani vám se nic nedaří, ale jakkoli to zní paradoxně, právě v takových situacích je třeba zachovat si pozitivní myšlení. Když situaci berete s úsměvem, vaše vibrace se prudce zvyšují a problémy mizí o to rychleji. Pozitivní myšlenky přitahují dobré a příjemné lidi. A ti jsou zárukou dobré nálady.

10. Nálada

Nejdůležitější pravidlo, které vám pomůže uchovat si vždycky vysokou úroveň vibrací. Vaše nálada je odrazem minulých myšlenek. Cíleně tedy myslete na dobré věci, vědomě ovlivňujte svoji náladu v kladném směru. Čím lépe se budete cítit, tím zajímavější a šťastnější život se před vámi bude otevírat.

==========
10 hloupostí, kterých budete za 10 let litovat
40 let a 47 prostých pravd