Bumerang laskavosti. Pátý týden.

bumerang5

Děkujeme moc a moc všem za účast v uplynulých týdnech našeho Bumerangu laskavosti! Akce běží už měsíc a věříme, že cítíte, jak se svět kolem vás stává lepším.

Přicházíme s nápadem na pátý týden Bumerangu laskavosti. Také tentokrát vám navrhujeme poslat dál laskavost, které se vám dostalo někdy dříve. Co tím máme na mysli?

Zkuste se zamyslet a vzpomenout si na nějakou laskavost, třeba i docela malou, kterou vám někdy dříve někdo prokázal a která vás nějakým způsobem ovlivnila, pozměnila  váš život. Pošlete ji dál, prokažte stejnou pozornost dalšímu člověku.

V životě každého z nás se najdou chvíle, kdy pro nás někdo něco udělal, řekl nám malou poklonu, která nám zvedla hlavu, přinesla radost a naději, a možná nás tím jednou provždy změnil. Někdo nám mohl dát maličký dárek, který nám byl dražší, než všechny nákladné dary, které jsme kdy dostali.

Možná někdo svým nevelkým činem změnil směr našeho života, přivedl nás k myšlence, že zázraky se dějí a svět přece jen není tak zlý, jak se nám zdálo před tím.

Přijali jsme dárek, ale neoplatili jsme jeho dárci. Třeba už ani nemáme možnost oplatit tu milou pozornost přímo jemu, vždycky však existuje možnost „oplatit“ ji někomu jinému. Poslat jeho laskavé jednání dál. Stát se člověkem, který je teď „na řadě“.

A právě to je náš návrh pro následující týden.

Jako příklad, jak takový nápad funguje, vám přinášíme následující video.

Přejeme vám veselý, pěkný týden v koloběhu laskavosti a milých pozorností.

Pomozte nám udělat svět lepším a laskavějším! Podělte se o informace o našem Bumerangu laskavosti s přáteli!

Od 3. listopadu každé další pondělí budeme uveřejňovat jeden nápad pro následující týden.

Můžete si také objednat zasílání našich tipů – každé pondělí náš tip přistane ve vašem e-mailu.

=========
Bumerang laskavosti. Nápad pro 1. týden.
Bumerang laskavosti. Nápad pro 2. týden.
Bumerang laskavosti. Nápad pro 3. týden.
Bumerang laskavosti. Nápad pro 4. týden.