Bumerang Laskavosti. Čtvrtý Týden.

bumerang4

Děkujeme všem, kteří se už tři týdny účastní naší akce Bumerang laskavosti. Věříme, že vaše malé laskavé bumerangy se k vám začínají vracet zpátky.

A jaký je náš tip pro čtvrtý týden? Pojďme se na něj podívat! Náš nápad na dobrý skutek v tomto týdnu je úplně jednoduchý.

Najděte doma věc, kterou nepotřebujete, ale víte, že někomu jinému udělá radost nebo mu bude užitečná. Darujte ji takovému člověku nebo organizaci, která se se věnuje sběru těchto věcí pro potřebné lidi.

Když věci, které sami nepotřebujete nebo jich prostě máte nadbytek, věnujete někomu, kdo jich má naopak nedostatek, vykonáte dobrý skutek nejenom pro příjemce, ale i pro sebe. Bude vám dobře proto, že jste se rozhodli, že jste vynaložili třeba i jen malou námahu. A že někdo bude mít z věci radost. Pocit uspokojení vás ještě dlouho bude hřát po těle.

A protože Vesmír nesnáší prázdnotu, zaplní určitě místo, které se u vás doma touto věcí uvolnilo, něčím jiným, novým a milým. Nemusí to nutně být zrovna nějaká věc, může jít o příjemnou událost, nový vztah anebo prostě radostný životní zážitek. Darujte nepotřebné věci z upřímného srdce a očekávejte zázrak! 🙂

Celkem nedávno jsme přinesli článek, kde se otázky uvolňování vlastního životního prostoru probíraly podrobněji: Proč je třeba zbavovat se toho, co je staré. Zkuste se k němu vrátit v nové souvislosti!

Pokud jste na naši akci narazili až dnes, podívejte se na tipy na předchozí tři týdny, třeba vás něco inspiruje.

Bumerang laskavosti. Nápad pro 1. týden.

Bumerang laskavosti. Nápad pro 2. týden.

Bumerang laskavosti. Nápad pro 3. týden.

Přejeme vám krásný týden plný laskavosti! A nezapomeňte na úsměv!

Pomozte nám udělat svět lepším a příjemnějším. Sdílejte informaci o našem Bumerangu laskavosti se svými přáteli!

=========

Od 3. listopadu každé další pondělí budeme uveřejňovat jeden nápad pro následující týden.

Můžete si také objednat zasílání našich tipů – každé pondělí náš tip přistane ve vašem e-mailu.

Aby pro vás byla účast v naší akci zajímavější, navrhujeme, abyste své malé bumerangy laskavosti zavěšovali na Facebooku.

Všechny bude určitě zajímat vaše vyprávění, jak se k vám váš bumerang laskavosti vrátil, co pěkného jste díky němu zažili, viděli, čím jste se pobavili.

Při umístění materiálu na své FB-stránce nezapomeňte určitě vložit hashtag: # – tedy: #BumerangLaskavosti

Svoje vyprávění a příhody můžete také posílat na náš e-mail bumerang@pronaladu.cz

=========
Jak se naučit vidět malé zázraky všedního dne?
Obchod štěstí. Východisko se najde vždycky.
Dárek důležitější než mnohé jiné věci