Bumerang Laskavosti. Třetí týden.

bumerang3

Děkujeme všem za účast v Bumerangu laskavosti! Věříme, že se vám líbí dělat ze světa lepší a příjemnější místo.

Přinášíme vám nápad na třetí týden laskavého Bumerangu.
Vymysleli jsme pro vás týden „létajících smajlíků“. Co to má být?

Najděte během týdne různé maličkosti, za které někomu můžete poděkovat, a trochu mu tak zvednout náladu. Posílejte svá malá poděkování a „vylepšovače nálady“ do světa v podobě barevných lepítek.

Budete potřebovat jenom bloček barevných lepicích štítků. Na několik si předem můžete připravit nápis „DĚKUJI“ nebo jinou maličkou příjemnou poznámku. Přidejte smajlíkJ

dekuji

S malým bločkem v kapse tak budete předem připraveni a můžete se vydat do světa hledat vhodné objekty 🙂

Kam nalepit malý štítek s vyjádřením díků nebo povzbuzení? Určitě najdete taková místa nejlíp sami. My uvádíme jen pár příkladů pro inspiraci.

– Zkuste své „děkuji“ nalepit na podnos, který vracíte po obědě v jídelně, nebo na podšálek při odchodu z restaurace či kavárny. V kuchyni po vás budou umývat nádobí a možná jim váš barevný dík trošku zvedne náladu.

– Nalepte barevné „děkuji“ na šanon s dokumenty, který nesete na jiný úsek ve firmě. Až si kolegové všimnou vašeho děkovného smajlíku, budou jejich tváře možná veselejší.

– Posíláte dopisy a různé zásilky? Nalepte děkovného smajlíka do rohu, nebo napište přes roh obálky: „Milý pane listonoši (paní listonoško) a všichni na poště,  děkuji moc a moc za doručení této zásilky člověku, kterého mám moc rád/a!“.  Variantou může být nápis u firemní zásilky, kde budeme psát třeba o klientovi, „kterého si velmi vážíme“. A na závěr popřejte všem pěkný den. Věřte, že tohle udělá radost nejen deseti pracovníkům pošty jejichž rukama zásilka před doručením projde, ale nakonec i příjemci, ať už je to blízký člověk nebo firemní partner.

Komu dalšímu můžeme poslat malé hřejivé povzbuzující sluníčko? Rozhodněte sami. Podívejte se na svět kolem sebe otevřenýma očima a objevíte dostatek možností.

Nechce se vám používat štítky? Nevadí. Nezapomeňte ale poděkovat řidiči, který vás pustí na přechodu, nebo bliknout na šoféra, který vás nechal před sebou přejet do sousedního jízdního pruhu. Možností je spousta!

Přejeme vám veselý týden, naplněný kladnými emocemi.

Pomozte nám udělat svět lepším a příjemnějším. Sdílejte informace o našem Bumerangu laskavosti se svými přáteli!

=========
Od 3. listopadu každé další pondělí budeme uveřejňovat jeden nápad pro následující týden.

Můžete si také objednat zasílání našich tipů – každé pondělí náš tip přistane ve vašem e-mailu.

Aby pro vás byla účast v naší akci zajímavější, navrhujeme, abyste své malé bumerangy laskavosti zavěšovali na Facebooku.

Všechny bude určitě zajímat vaše vyprávění, jak se k vám váš bumerang laskavosti vrátil, co pěkného jste díky němu zažili, viděli, čím jste se pobavili.

Při umístění materiálu na své FB-stránce nezapomeňte určitě vložit hashtag: # – tedy: #BumerangLaskavosti

Svoje vyprávění a příhody můžete také posílat na náš e-mail bumerang@pronaladu.cz

=========
Návod na život od tibetských mudrců
Zázraky se dějí- příběhy pro duši
Podobenství o malé svíčce a majáku