4 příznaky, že vás nemiluje a jste jen pohodlnou možností

Ironií osudu se dnes snadno falšuje i ta nejupřímnější, nejčistší láska. Je dost těžké rozeznat skutečný vztah od toho, který sleduje jenom postel a pohodlí, případně se neštítí podrazu.

Skutečný vztah vyžaduje velké úsilí, opravdové emoce a poctivost.

Láska stojí snahu, k níž nejsou všichni ochotni. Lidé jsou schopni vás manipulovat, tvrdit vám, že jsou pro vás ti praví a jejich láska je upřímná, ve skutečnosti jim však nejde o nic jiného než o to, nebýt sami a „mít své jisté“.

Čtyři příznaky, že vás nemiluje a jste jen pohodlnou možností:

1. Neznáte navzájem svou rodinu ani kamarády

Kdokoli, kdo k vám chová vážný vztah, se bude pokoušet udělat z vás součást svého života, bude chtít, abyste se setkali s jeho přáteli, s jeho rodinou, abyste se navzájem poznali co nejvíc.

Nikdy to neudělá, když nebude pomýšlet na budoucnost s vámi.

Jestliže vás neseznámí s rodiči ani kamarády i po několika měsících známosti, může to znamenat jenom dvě věci: nevdí vás jako součást své budoucnosti a chce se s vámi rozejít, nebo vztah vůbec navázal jen kvůli dočasnému sexu.

2. Špatná komunikace

Rozmluva je klíčem ke zdravému vztahu. Pokud si nepamatujete, kdy jste spolu naposledy důvěrně rozmlouvali a vylili si svá srdce a všechny myšlenky, není to láska. Musíte vědět, co se děje v životě vašeho partnera.

Čas od času byste měli mít dlouhý rozhovor.

3. Sex především

Zcela evidentní. Jestliže sex je to jediné, co vás pojí, jste možná oba náruživí a vášniví, ale když si máte promluvit, nevíte o čem. Nejde ani mluvit o skutečném vztahu.

Skutečný vztah se dotýká pravých, nefalšovaných citů, vášně, lásky, důvěry a nejenom vášně v sexuálním slova smyslu.

Musíte vědět, že všechno, co ten druhý říká, abyste se cítili dobře, neříká z lásky.

Pokud sdílíte více postel než city, je váš vztah falešný.

4. Ego větší než láska

Když člověk projde dveřmi lásky, první, co musí udělat, je zbavit se svého ega spolu s obuví. Nechat ego egem je třeba v každém vztahu. Pokud máte vždycky pravdu, není ve vašem vztahu všechno v pořádku.

Jestliže dokážete prosazovat svůj názor bez ohledu na to, co cítí partner, je zjevné, že vaše ego je větší než vaše láska.

Ve vztahu je třeba chápat partnerovy city a respektovat je.

Jestliže někdo dokáže zapomenout na své ego a přiznat chybu, které se ani nedopustil, nehodí se k vám nikdo jiný lépe, než právě on.

=========
Poctivé přiznání rozvedeného muže…
Malý oděv nás tísní. A malí lidé..?