12 vlastností ženy, kterou nelze opustit

12-special-woman

Každý za život potká pár zvláštních žen… jedna z nich by měla být Tou Pravou, ženou vašich snů. Podobná setkání jsou vždycky nečekaná a opravdu jen málokdy vám při nich není trapně, nicméně dáma je tu a navždy změní váš život.

Jsme  už  přírodou  tak  stvořeni,  že  dva  opaky  dají  dohromady  jeden celek. Hledání té druhé polovice je často vyčerpávající.  Pokud už jste měli to vzácné štěstí, že jste nalezli ženu, která se stala kvítkem nevídané krásy ve vaší neplodné pustině,  držte se jí tak pevně, jak jen můžete a nikdy, za žádnou cenu se jí nikdy nepouštějte!

Ne  každý  se  chová  rozumně,  když  potká lásku svého života a věřte, že potom   mnozí   trpce   litují.   Pokud   v   sobě  ona  žena  spojuje  těchto  dvanáct hodnot, nedovolte jí nikdy odejít!

Je chytřejší než vy

Každý muž potřebuje ženu, která je chytřejší a pomůže mu  jít životem.  Říkává se,  že  za  každým velikým mužem se skrývá ještě větší žena. A je to pravda. Bez ženy není muž nic jiného, než obyčejný egoista.  Přiveďte mu do života chytrou ženu  a získá životní cíl, směr a moudrost, dovolující mu, aby nic nepokazil.

Je hezká

Krása  je  v  očích  toho,  kdo  se  dívá.  Pokud ji podle svého vkusu shledáváte neuvěřitelně  krásnou,  držte  se  jí. Setkáváme se v dnešní době s tím, že zatímco jedni věnují  kráse  příliš  mnoho  pozornosti,  jiní  naopak  zaujímají  vůči  takovému hledisku  stanovisko    odmítavé   a   nevěnují   zevnějšku   pozornost  vůbec  žádnou.  Krása  lidi okouzluje  od  dob,  kdy  se naučili dívat; není důvod se pro to stydět. Je však něčím, co bychom měli umět hodnotit správně.

Je laskavá a starostlivá

Dobří  lidé  jsou  lidé  laskaví.  Jestliže žena laskavá není, nemá smyslu hovořit o tom, že by ve vašem životě zůstala. Velmi důležitou vlastností ženy je umění postarat se.  Pečovat.  Některé  prostě  nechtějí děti. V jiných vztazích je tím starostlivějším muž. Nicméně  v  každé  ženě  je  založen  mateřský  instinkt. Jestliže byste jednoho dne rádi založili  rodinu,  měli  byste  si  být  jisti,  že  jste našli ženu, která to chce rovněž a bude umět být matkou.

Je energická

Život  je  občas  docela  složitý.  Někdy  také  nudný  a  monotónní.  Ženy určitě nebyly stvořeny pro pobavení mužů. Spíš naopak. Avšak se ženou, která je energická a čilá, ochotná pustit se do dobrodružství, se budete cítit šťastnější.

Miluje vás z hloubi srdce

To  je  nepochybně  vlastnost nejdůležitější. Jestliže vás žena miluje, pak miluje celou duší. Není to tak, jako u mužů.  Ti jsou více egocentričtí.  Žena má schopnost cele se  zasvětit  tomu,  koho miluje. Pokud jste nalezli ženu, která vás skutečně miluje, našli jste ten největší dárek ve vesmíru.

Je schopna kompromisů

Lidé obou pohlaví bývají tvrdohlaví.  Máme rádi věci zrovna takové,  jaké jsou a nejsme příliš vstřícní vůči  změnám,  které  podle  našeho  mínění  nejsou  nutné. Tak či onak,  vztahy  se  budují  na  kompromisech.  Pokud  chcete, aby vztah vůbec existoval, musí existovat právě takhle.  Najít ženu, která dokáže jít na kompromis, je ovšem pouze půlkou vítězství. Vy to totiž musíte dokázat taky.

Vytváří pocit domova

Milovat,  milovat  hluboce,  to  znamená  najít  své  místo ve světě, najít domov, poprvé v životě. Znamená to vědět, že jste právě tam, kde máte být a že nikam jinam už jít nechcete. Jestliže v jejích očích vidíte odraz vlastní duše, znamená to, že jste doma. Už nikam nechoďte.

Víc než ráda vám řekne, že nemáte pravdu

Každý muž potřebuje ženu, která ho dokáže vytáhnout z hloupostí. Mladíci mají zvláštní  schopnost  dělat  špatná rozhodnutí a dopouštět se omylů.  Když najdete ženu, která  vám bude pomáhat jít pevně po své cestě a  která nebude váhat říci vám, kde se mýlíte, můžete svůj život o mnoho zlepšit, nebo si ho zničít.

Je silná, ale ženská

Pokud  jde  o  ženy,  má  každý vlastní vkus. Všechny ženy jsou však spojením síly  a  ženskosti.  Silná  žena  je  partnerkou, kterou potřebuje každý muž. Ženská žena je… prostě žena.  Spojení  těchto  dvou  vlastností  si  nijak  neodporuje.  Velmi často se šťastně  doplňují:  žena  si je vědoma své ceny a je zároveň pyšná na to, že se narodila jako žena.

Je vášnivá

Život  naplněný vášní stojí za to, aby byl žit. Žít vášnivým životem v osamění je nemožné. Vášeň vzniká mezi dvěma živými organismy, mezi dvěma individualitami. Na vášni je krásné, že je „nakažlivá“. Je to ten nejvíce žádaný „patogen“ na světě.

Dá se vést

Vím,  že  někteří  muži  si  speciálně  hledají  ženu, která by ráda zůstala doma. A  je  také  mnoho  žen,  které  si  právě  tohle  přejí.  Pro  mě  například to není vhodný typ ženy, vím však, že muži opravdu poměrně často právě takový typ hledají. Řekněme, že chcete  ženu, která  se  ráda  dá  vést.   Jestliže  chce  být doma,  chce  vařit, uklízet a starat se o děti, ujistěte se, že je to opravdu tak, a  že najde maximální naplnění právě v tom, že bude hospodyňkou.

Znamená pro vás všechno

Někdy   někoho   bezmezně   milujeme,  aniž  bychom  dokázali  vysvětlit,  proč vlastně.   Popravdě   řečeno,   příčinu   ani   znát   nepotřebujete.  Jestliže  ji  milujete  a nedokážete  si svůj život bez ní představit, nepřipusťte, aby vám odešla.  Pokud pro vás tolik moc znamená, měli byste si toho být vědomi.  Často si lidé vůbec neuvědomují, jak moc  pro ně ten druhý znamená. Dokud ho neztratí.   Někdy  si  říkáme, že možná ještě bude možnost, že se možná ještě někdy setkáme…  Možná.  Stejně pravděpodobná je i opačná možnost.  Můžete  ji ztratit navždy.  A můžete pak po dlouhé roky litovat, že jste propásli největší věc svého života. Raději to neriskujte.

=========
Zatím (tak) nemilujeme …
Co chtějí muži od vztahu?