Zvolte si jednu z kouzelných koulí a zjistěte, zda se na vás usměje úspěch

Nahlédněte do budoucnosti a dozvíte se, co vám osud chystá!

Křišťálová koule je prastará magická pomůcka. Takzvaná krystalomantie je v Evropě známa nejméně od 5. století našeho letopočtu. Je to tedy nástroj ctihodný a vyzkoušený. Snažte se vybrat si tu pravou a pak si přečtěte, co vám věští.

Křišťálová koule 1

Život, láska a sama matka příroda budou v nejbližších dnech na vaší straně. Co vás trápilo a vedlo k napětí, zmizí jako pára, jako by to nikdy nebylo. Nastává čas úspěchů!

Křišťálová koule 2

V nejbližší obě v sobě odhalíte talent, o kterém jste dosud netušili, že ho máte. Jsou před vámi velké možnosti. Výběr je na vás – nechat vše při starém, nebo se pokusti uspět. Jedno je však jisté: úspěch vás nemine.

Křišťálová koule 3

Ve vašem životě dojde k mnoha novým, zajímavým událostem. Pokud jste propadli dojmu, že procházíte obdobím smůly, nemylte se. Věci jdou svým tempem a vás čeká štěstí, Život vám chystá příjemná překvapení.

Křišťálová koule 4

Zřetelný úspěch a štěstí. Otevřete se bez váhání novým možnostem, věštba ukazuje úspěch stejně nečekaný jako trvalý. V nejbližších dnech se vám život změní k lepšímu.

Křišťálová koule 5

Dny, které se blíží, budou plné vítězství a úspěchů. Úspěšně dotáhnete do konce všechny své aktivity. Přes všechny problémy jste se nevzdali a teď se dočkáte odměny za vytrvalost. Váš triumf je blízko. Člověk s takovým úsilím a výdrží jako máte vy, dojde v životě daleko!

Křišťálová koule 6

Velmi brzy už dojde vaše úsilí ocenění. Zasloužíte si bohatou odměnu za všechno, co jste udělali pro dosažení cíle. Ve vašem životě nastupuje zářivé období štěstí.

=========
TEST: Co doopravdy chcete?
Vyberte si jeden ze znaků a zjistěte, čeho se vám nejvíc nedostává