Vyberte si náušnice, řeknou o vás pravdu

Jen těžko budeme hledat ženu, které by se nelíbily různé ozdůbky. Výrazné náušnice, krásný náhrdelník, elegantní prsten nebo masivní náramek. Každá si najde to své. A její výběr o ní leccos vypoví.

Vyberte si ze šestera náušnic ty, které se vám líbí nejvíc a zjistěte skryté rysy své povahy. Pokud se vám zalíbí víc než jedny, seřaďte je podle míry sympatie, kterou ve vás vyvolaly. Zjistíte tak, které vaše odhalené povahové rysy jsou výrazné a které slabší.

Vyberte si náušnice:

Náušnice 1

Jste velmi ženská, ráda se hezky oblékáte, líčíte a češete. Nejdříve z rozpočtu odečítáte částky na novou kosmetiku nebo nějaký prostředek péče o sebe a svůj zevnějšek, teprve pak následuje jídlo nebo potřeby pro domácnost. Velký význam má pro vás rodina, více pozornosti však věnujete manželovi než dětem. Naše rada: važte si svých pěkných vlastností. Dnes není běžné potkat mladou ženu, která si váží a pěstuje svou ženskost. Snažte se nepropadat pasivitě a lenosti, zůstaňte však klidná a graciézní. A pamatujte: děti jsou váš největší poklad!

Náušnice 2

Ve stejné míře vám vládnou emoce jako silný intelekt. Setkání s vámi každému bezděky připomene výrok «Nejvíce sexy je na člověku jeho duše». Každý okamžik vašeho života je cenný a každý prožíváte mnohem hlouběji a citověji než všichni ostatní. Na rozdíl od většiny z nich si také dokážete bravurně poradit s problémy. Zároveň máte velmi originální myšlení, svůj styl, svůj způsob a dovednost obhájit své zásady. Naše rada: využijte svých darů ve prospěch svůj i všech ostatních. Nepropadejte pesimismu: vaše hloubka je dokladem vnitřní zralosti.

Náušnice 3

Dáváte přednost lakoničnosti a minimalismu. Jak ve stylu oblečení, tak v životním způsobu neuznáváte nic zbytečného. Milujete život, jste velmi aktivní a stále v pohybu. To je důvod, proč i s více křížky na krku zůstanete člověkem «bez věku», bez předsudků a s lehkostí v duši. Naše rada: udržujte rovnováhu mezi mimořádnou aktivitou a sebepoznáním.

Náušnice 4

Jste skutečná víla! Ráda pracujete a tvoříte rukama, z obyčejných kousků látky dokážete vytvořit kouzelné dětské oblečení. Naprosto ke všemu máte tvůrčí přístup. Takovou ženu touží mít po boku muži, jejichž snem je dobrá rodina. Naše rada: potřebujete osobní prostor, vždyť inspirace se rodí v tichu. Zbavte se zbytečných věcí a zbytečných lidí a věnujte čas sobě samotné.

Náušnice 5

Máte ocelový charakter a železné nervy. Cítíte v sobě nezkrotnou touhu rozšiřovat a rozhodovat o svých vlastních hranicích. Máte velmi pronikavou mysl, bleskové reakce a také věcný přístup. Ve vztahu k lidem nastolujete dosti náročné požadavky. A nejspíš ne zbytečně, vždyť se řídíte životní zkušeností. Naše rada: nepracujte «do úpadu», čas od času se zastavte a dopřejte si oddech. V takových chvílích si můžete uspořádat myšlenky a učit se dosahovat harmonie.

Náušnice 6

Jste prostě ztělesněním oslav a veselí. Vaše duše žádá nepřetržitou zábavu, přepych a lesk. Oblečení máte extravagantní, šperky se lesknou jasněji než slunce. Emoce z vás do okolí doslova tryskají, bez nějakého přemýšlení. Zbavujete se tak napětí. Kariéru snad nestavíte přímo na první místo, ovšem to poslední by vás rovněž neuspokojilo. Naše rada: snažte se poněkud ovládat své emoce, abyste se nedotkla někoho ze svých blízkých. Pokud se dopustíte chyby, nezapomínejte se omluvit. Umět uznat svou chybu, to je rys královské velikosti.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Test: Jaký je váš psychologický věk?
Test: Vyberte si vodní plochu, vedle které byste rádi ocitli