Tři hlavní zákony vesmíru

universe

Abychom porozuměli, co v našem životě děje, proč přicházejí a odcházejí různí lidé, jak navazovat a rozvíjet vztahy s blízkými a dětmi, jak jim pomáhat jít správným směrem, musíme znát tři velmi důležité zákony Vesmíru. Poskytnou nám odpovědi na mnohé otázky a pomohou budovat šťasnou budoucnost.

První, všem známý zákon…

SVŮJ K SVÉMU

Svým vnitřním nastavením přitahujeme do svého vnějšího světa nejrůznější události a různé lidi. Proto všechny ženy, které chtějí mít v partnerovi skutečného muže, by se měly stát opravdovými ženami, s celou paletou skutečně ženských vlastností.

Pokud chcete, aby lidé respektovali vaše city, věnujte také vy pozornost citům jiných lidí. Krátce řečeno, chovejte se k lidem tak, jak byste se přáli, aby se oni chovali k vám.

Pokud si přejete být bohatí, přestaňte chodit po výprodejích a obchodech se zlevněným zbožím, protože to jen přitahuje chudobu.

Pokud byste byli rádi obklopeni dobrými lidmi, kteří vás budou mít rádi, zbavte se veškeré své vnitřní negativity a začněte myslet optimisticky.

Od žen často slýchám podobná vyjádření: „Ona má tak hrozného manžela a přitom je to taková hodná a čistá bytost!“ To je ovšem klam. Takhle to nebývá. Ta žena musí uvnitř přechovávat destruktivní programy, které k ní její neštěstí přitáhly. Jak říká jedna z mých učitelek, „Máš takového muže, jakého si zasloužíš“.

Setkávala jsem se s jednou dívkou, velice hezkou, milou a laskavou. Ráda kupovala přátelům dárky, na všechny myslela, přesto však se k ní táhli špatní chlapi, záhy ji opouštěli a působili jí trápení. V průběhu terapie pak na povrch vypluly velmi sebezničující programy, jimiž k sobě nevědomky přitahovala všechno, co ji ničilo. Naopak, jsme-li vnitřně bohatí radostí a láskou, i špatní lidé v naší blízkosti se mění k lepšímu. Nalaďte se správně a lidé, které potřebujete, vám sami vejdou do cesty!

Druhý zákon, také dost známý, i když ne tolik jako předchozí:

PODOBNÉ PLODÍ PODOBNÉ

Existuje přísloví „Jablko nepadá daleko od stromu“. Je pravdivé. Jakýkoli skutek plodí skutek podobný. Chováte-li se špatně ke svým rodičům, nečekejte, že se k vám vaše dítě bude chovat lépe. Dokonce i kdybyste je k dobrému chování k vám vedli. To, co vytváříte, je vaší holografickou kopií a jeví sklony ke stejnému chování, jako je to vaše.

Když jsem v minulosti pracovala jako trenérka v rámci jednoho podnikatelského projektu, řekla mi má nadřízená naprosto jasně:

« jenom tomu, co děláš sama. Protože v byznyse už to tak je, že podřízení kopírují styl svého šéfa a je-li šéf diletant, budou diletanti i oni, je-li to lajdák, budou stejní lajdáci a pokud je to poctivec, budou taky poctivci. Proto hlavní je, co sama sebou představuješ, ne to, čemu učíš!“

Proto si hleďte toho, co zosobňujete a co vytváříte. A s jakou náladou.


Třetí zákon je málo známý, ale velmi důležitý:

CO SE NEUMÍ PODOBAT, ODPADNE

Jsou-li z nás dobří, předobří lidé, chováme se spořádaně a laskavě k lidem a někdo z našeho okolí není takového jednání schopen, náš styk bude přerušen – Vesmír dotyčného od nás odvede.

Pokud jste vy půvabně ženská, milující a vstřícná a váš muž nechce své nedostatky měnit, nechce na sobě pracovat, rozvíjet se, nestojí o děti, pak Vesmír způsobí, že od vás tento člověk odejde. Bude to bezbolestný rozchod a k vám bude přitažen člověk, který se vám podobá.

Pokud jste se naladili na pozitivní myšlení, na bohatý duchovní život, zatímco vaši přátelé při setkání stále jen pomlouvají ostatní a chtějí totéž od vás, neděljte si starosti, Vesmír k vám brzy přivede jiné přátele.

Vše, co je třeba dělat, je pracovat sám na sobě.

Je to jediná cesta, jíž se dá mnohé v životě změnit.

 J.Sudaková

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Základní zákony naší tělesné energie
7 vnitřních zákonů harmonického života