Test. Co jste nejdřív uviděli na obrázku?

Co vidíte na obrázku? Přesnost testu: 96 procent

  1. Dáma se slunečníkem
  2. Kučeravý muž
  3. Plachetnice
  4. Kouř z komína

Vyberte jednu z možností a podívejte se na odpověď!

Dáma se slunečníkem

Slunečník symbolizuje vznešenost a královskou grácii. Je rovněž symbolem spojení mezi nebem a zemí. Zdá se, že ten, kdo spatřil nejprve tento předmět, je otevřen nebi a vyšším zájmům. Žena, která slunečník drží, je zároveň příslibem životní pohody a klidu.

Kučeravý muž

Kdo nejprve spatřil hlavu muže, spatřil zároveň symbol nějaké moudré myšlenky, nápadu, který se příznivě odrazí v jeho životě. Při troše šikovnosti by to měl být odrazový můstek kariérního posunu.

Plachetnice

Jasný příznivý znak života v dostatku a příjemné atmosféře. Jestliže jste nejdříve viděli toto lehce plující plavidlo, jste předurčeni k životu bez velkých trápení a problémů. Pohlídáte-li si také zdraví, prožijete dlouhý a šťastný život.

Kouř z komína

Dým symbolizuje duši. V tomto případě vám, kdo jste si nejdříve všimli právě jeho, dává najevo, že si máte dopřát oddech, trochu se uvolnit a dopřát si nějakou zábavu. Pár dnů volna vám vlije do žil novou životní energii.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Test. Co jste nejdřív uviděli na tomto obrázku?
Test. Co vidíte na obrázku?