Stále u zdroje

stale-u-zdroje

Málokdo tuší, že se kdykoli může připojit k vlastnímu vnitřnímu zdroji energie. Jak? Velmi jednoduše. Mohli bychom dlouze hovořit o potřebě vědomého jednání a myšlení v každém okamžiku života. Prakticky to znamená v každý okamžik myslet na to, jak mluvíme, jak myslíme, jednáme, sníme…

Biologické tělo musí nepřetržitě udržovat určitý frekvenční rozsah, nezbytný k normálnímu fungování. Jestliže člověk nekontroluje své nízkofrekvenční emoce, zanáší se pozadí jeho energetického pole den po dni nízkými frekvencemi, až dosáhne kritického minima. Dochází k výpadkům funkcí jednotlivých orgánů v podobě nemocí.

Vyšší síly nás vybavily jistým univerzálním, kdykoli dostupným prostředkem. Lidé ho však bohužel jen málo využívají a nemají ani potuchy o jeho velkolepém celkovém účinku na lidský organismus. Je to úsměv. Mohli bychom ho přirovnat ke světlu, pohlcujícímu tmu.

Úsměv nejen že má vysokou frekvenci, je také klíčem k nervové soustavě. Jen málo lidí ví, že spolu s úsměvem se aktivují všechny svaly a všechna nervová zakončení. Frekvence úsměvu se tedy okamžitě šíří celým tělem a snižuje v něm napětí. Proto čím častěji se usmíváte, tím více vzrůstají vaše tělesné vibrace. Začněte s tím hned.

Zkrátka se USMĚJTE! Nevadí, co si o vás kdo bude myslet. Emoční i fyzický stav vašeho zdraví nikoho nijak zvlášť nevzrušuje. Zato když kromě úsměvu na tváři ještě pociťujete upřímnou radost, postupuje proces ozdravení vašeho organismu a obnovování jeho energetických zdrojů sedmimílovými kroky.

Nezapomeňte se o svou radost podělit i s ostatními. Její energie se k vám pak podle vesmírných karmických zákonů vrátí desateronásobně. Nezáleží na tom, v jaké formě: jednáním lidí, prostřednictvím dosažených výsledků nebo sblížením s přírodou.

Radujte se z chvil, kdy váš úsměv rozsvítí radost v pohledu kolemjdoucích nebo kolegů, každého, kdo je blízko vás.

Změňte sami sebe, aby lidi přitahoval váš úsměv, aby za ním šli. A co je nejdůležitější, změňte svůj pohled na život, své všední dny, aby byly naplněny radostí a úsměvem!

Čím častěji se budete radovat, tím více bude vzrůstat vibrační frekvence vašeho těla. Uvidíte svět lépe a jsněji, budete vnímavější a posílíte svou intuici.

Kdo se rozhodne jít cestou sebezdokonalování, musí se ze všeho nejdříve naučit radovat se ze života. Ze všeho kolem sebe. Tak čistě a upřímně, jako to umějí děti.

=========
Jak si dodat sebejistoty během 5 minut
Kam se upírá mysl, tam odchází energie