Sedm jistých způsobů jak přimět manžela, aby si našel milenku

milenka

Pojďme si představit podivínskou ženu, která si přeje, aby si její muž našel milenku. Co jí poradit?

V každém okamžiku svého života se rozhodujeme: milovat nebo si stěžovat na nedostatek lásky, dávat radost nebo trpět, budovat s manželem šťastný vztah nebo ničit vlastní rodinu.

Každý náš skutek, každé slovo, každá myšlenka mají svůj důsledek, někam nás vedou. Jenomže ne vždycky přesně víme, kam. Abychom se na sebe uměli podívat s odstupem, abychom dokázali pochopit, kam nás ve skutečnosti vedou některé naše kroky, nabízím vám žertovný text.

Představme si tedy tu podivnou ženu, která chce, aby si její manžel pořídil milenku. Co jí poradíme? Vymyslela jsem sedm rad, které by jí měly pomoci dosáhnout svého. Možná se v některých slovech poznáte. Nelekejte se a neobviňujte se! Každá z nás má nad čím se někdy zamyslet a učinit jisté závěry.

Jak to tedy navléknout, aby si manžel pořídil milenku?

1. Heslem vašeho života budiž: «Jsem uštvaná jako kůň.»

Vaše pocity musejí být tyto: Jste ze všeho k smrti unavená. Z práce, vaření, uklízení, dětí a samozřejmě manžela. Nehledě na únavu si však nedopřejte oddychu: to by byla slabost, kterou si nesmíte dovolit. V žádném případě nesnižujte obrátky. Se sebezapřením drhněte celý byt, ciďte záchodovou mísu i umyvadlo, večeři vařte minimálně tříchodovou, raději však čtyřchodovou, nebo i o pěti chodech.

Hlavně nevěnujte žádnou pozornost svému vnitřnímu stavu a nevšímejte si onoho vnitřního hlasu, který sem tam zaskučí: probůh, zastav se, zbrzdi, natáhni se na chvíli, vem si knížku, koukej na krásná oblaka, uvolni se trochu! Dobře víte, že jsou to samé provokace. Na to mu neskočíte. Jak byste mohla odpočívat, když jste ještě nevyčistila koberec v obýváku a nevyžehlila dětem bermudy? Vaším cílem je udělat všechno, co jste si naplánovala a připsat si tučné plus: Jste ideální žena a matka. Ve skutečnosti jste dokonce o něco víc, než obyčejný ideál. Jste Hrdinka s velkým H.

Kdo nechápe hodnotu vaší intenzivní práce pro blaho rodiny, ať jde do háje! Takovým typům vůbec nevěnujte pozornost. A to včetně manžela, který nedokáže ocenit křišťálově čistou toaletu ani ideální pořádek ve vaší skříni. Dokonalá žena a hospodyně musí makat tak, aby po osmihodinovém pracovním dnu a večerní směně v kuchyni, měla, když uloží děti spát, jen jedno jediné přání: padnout do postele jako mrtvá.

2. Pocit „jsem uštvaná jako kůň“ střídejte s pocitem „oběti“

Rozvíjejte a vším možným způsobem v sobě pěstujte pocit vlastní bezmoci. Pravidelně si stěžujte na život kamarádkám, rodičům a známým. Vždyť máte proč, nikdo vás nikdy neocení! Zvláště pak manžel, který očividně nechápe, jakého pokladu se mu ve vás dostalo.

A nikdo vás nemá rád! Manžel v první řadě. Květiny přinese málokdy. Nepomůže vůbec s ničím. Nestará se o vás. Není vámi uchvácen. Nenosí vám kávu do postele jako Hančin manžel Hance a nedal vám brilianty, jako dal manžel Tereze.

Nezapomeňte srovnávat vlastního manžela s ideálními partnery svých kamarádek, hrdinek oblíbených románů a romantických filmů. To je přímo povinnost. Sestavte si seznam svých výhrad k manželovi a pravidelně se podle něj ujišťujte, jak špatného muže máte. Své výhrady samozřejmě sdělte rovněž manželovi. Pokud náhodou zrovna není přítomen, nevadí. Opakujte si jeho nedostatky nahlas pro sebe, připomínejte si všechny případy, kdy se na vás vykašlal, kdy vám ublížil atp. Všechno to povězte také známým. Stěžujte si na život a na manžela všude a vždy, při jakékoli příležitosti.

3. Snižujte své sebevědomí

Pokud jste měla štěstí a máte nízké sebevědomí, bude pro vás mnohem snazší zařídit věci tak, aby ten váš mužský začal koukat po jiné ženě.

Při pohledu do zrcadla smutně vzdychejte. Sama dokonale chápete, že takovou ženskou, jako jste vy, nezmění žádné líčení, pěkné šaty, účes, masáže nebo fitness. Zbytečně nesněte, stejně nikdy nebudete mít dům za městem, krásné auto, prsten s brilianty a především ne starostlivého muže, který by vás nosil na rukou. Víte přece sama moc dobře, že si to ani nezasloužíte.

Vaše maminka byla v manželství nešťastná, teta manžela prostě vyhodila, babička táhla sama celou rodinu. A vy jste dokonalý pokračovatel tradice. Na zradu takových rodinných hodnot nemůžete ani pomyslet! Nic v životě neměňte. Číst knížky o jakési ženskosti, cvičit a hledat nějaký pochybný smysl života, to není nic pro vás. Je to jen zbytečná ztráta peněz a času. Ať se tím baví jiné. Stejně by to k ničemu nebylo.

4. Na zevnějšek zapomeňte

Nezapomínejte, že jakmile žena začíná vypadat k světu, osmdesát procent jejích problémů se řeší automaticky. Takže: žádná krása! Za prvé, upravený vzhled přitahuje pozornost. Muži na ženě respektují její krásu, to ona je přitahuje jako magnet. A za druhé, péče o sebe zvedá ženě sebevědomí. Začíná se mít ráda, začíná mít ráda své tělo a zkoumá míru jeho přitažlivosti. To nemůžete potřebovat.

5. Všechno tajit

Ženina otevřenost působí na muže jako čarovný nápoj. Proto na žádnou otevřenost nesmíte ani pomyslet. Skrývejte všechno, co se ve vašem životě děje. Žádné nápovědy, jak by vám mohl dokázat svou lásku, o jaký dárek byste stála, co vám dělá radost, co budí vaše obavy a s čím by vám mohl pomoci. Pohybujte se doma mlčky, sem tam proneste nějakou výčitku a kritickou poznámku a uvnitř se škareďte.

O žádnou pomoc se ho neproste. Stejně je to necitelný kus dřeva a na vaše prosby se leda vykašle. Máte ještě v dobré paměti, jak jste ho loni jednou požádala, aby vynesl smetí a on to neudělal! Co se dá od takového člověka čekat? Nejlíp je mávnout nad ním rukou a udělat si všechno sama s patřičně uraženým obličejem: jen ať vidí, jak vám ubližuje.

6. Sex je nečistý

To si myslívali před mnoha lety. Kdysi dokonce pokládali ženský orgasmus za projev choroby. Tohle smýšlení si pěstujte. Je to pro vás výhodné. Pomůže vám to úplně se izolovat od nějakých blízkých vztahů. Neboť sex odhaluje mužské city stejně, jako ty ženské odhalí komunikace a důvěrný rozhovor. Samozřejmě ze všeho nejlepší je žádný sex s manželem nemít. Když už ho budete muset podstoupit, dávejte všemožně najevo, že je vám to lhostejné a naprosto o to nestojíte. A vůbec, když si dovolíte sex, klesáte na úroveň svého muže, přitakáváte jeho slabosti!

7. Nastolte tvrdou kontrolu

Co vše je v tomhle slově obsaženo! Jestliže skutečně chcete přimět manžela k nějaké bokovce, musíte vzít všechno pod svou tvrdou kontrolu. Ani náznak poslušnosti z vaší strany. Všechno plánujte a rozhodujte sama. Stejně všechnu zodpovědnost máte na hřbetě vy. Pamatujte, že chlap je v domě vždycky jenom jeden a pokud tuhle roli vezmete na sebe, buď si mužský dá pohov a prostě odevzdá veškerou odpovědnost do vašich rukou, nebo vám vyhlásí válku. Obojí je pro vás jen dobře: budete se cítit jako opravdový chlap a v této roli si sama sebe budete vážit.

Dodržujte všechna tato doporučení věrně každý den a do měsíce, maximálně do roka máte výsledek zaručen: milenka vás zbaví vašeho hrozného manžela, se kterým jste stejně nebyla spokojená (najděte seznam výhrad a hned si ho celý přečtěte). Sláva, jste volná! Není to snad přesně to, o co jste usilovala?

 * * * * * *

Věřím, že kdekoli se zrovna vy vyskytujete, míra štěstí ve vztahu dosahuje nebeských výšin… Mé drahé, milované Ženy! Snažte se zjistit, co vlastně chcete. Aby vaše volba byla vědomá a její jasně zřetelné hodnoty se daly uvádět do života. Jděte za svým cílem a bude nám to krásně klapat! Máme před sebou celý krásný život. Začíná právě teď. Jaký bude doopravdy, záleží jenom na vás.

=========
Jak získat muže?
Vědecky prověřený způsob zachování vztahu