K čemu je lidem život?

k-cemu-je-zivot

Mám kamarádku. Má figuru s nádhernými ženskými křivkami, magnetické oči, jemné prsty, dlouhé světlé vlasy, stovky dokonalých fotek na fcb a tisíce mužských pohledů. Pracuje jako účetní v malé firmě, která vyrábí komponenty do droždí.

Mám kamaráda. Už víc než deset let mou kamarádku hluboce miluje. Za ty roky se stačil oženit s jinou a pořídit si drama „nemůžu ji opustit“. Má kamarádka, mezi jiným, je stále svobodná.

Taky mám kolegyni. Zbožňuje všechno, co je nějak spojeno s Anglií. Celý život sní o tom, že se tam podívá, ale na to nemá dost peněz. Svůj nesplněný sen si vynahrazuje záplavou nových šatů a spoustou drahých elektronických krámů.

Mám sousedku. Sní o pořádném mužském, vaření a pěti dětech. Pláče pokaždé, když vidí miminko a po nocích si vymýšlí pro své budoucí děti pohádky. Právě proto udělala závratnou kariéru a každý den je strohou ředitelkou dost velké firmy. V rozvrhu dne má jen dvě „okýnka“. Obě jsou v její kanceláři, rámovaná drahými závěsy.

Ještě mám známou z kruhu na vysoké. Dva roky snila o tom, jak ji její kluk požádá o ruku. Nakonec se dočkala. A teď se už půl roku trápí úvahami, zda je to ten pravý. Třeba se spletla?

Mám známého. Rád by si otevřel hospůdku a vedl spokojený život jako její majitel. Proto se téměř každý večer zpíjí do němoty v nočních klubech s modelkami, za které utrácí obrovské peníze, našetřené krom jiného na tu hospůdku…

Е.К. & Tamriko Sholi

=========
Třináct psychologických triků, které vám zjednoduší život
Brát život příliš vážně je škodlivé