Energetická předpověď na prosinec 2015

energie12

Všechno nejlepší v prvním zimním měsíci! Všechno nejlepší v Roce Nové Energie, neboť právě v prosinci se začíná odvíjet energetický proud roku 2016. V následujícím roce budou energie dosti tvrdé, máme tedy celý měsíc na to, abychom se stihli naladit a dobře připravit na nové období.

Chceme-li začít něco nového, musíme s láskou a vděčností propustit to staré, zejména pak to, co nás táhne dolů. Odpustit těm, kdo nám ublížili, přiznat si vlastní chyby a pohlédnout sami na sebe zpříma.

První prosincová dekáda je nejlepším obdobím pro filosofování, poznávání sama sebe a také k rozvíjení ještě větší péče a lásky k sobě i blízkým. Období se hodí k seznámení okolí a světa vůbec s našimi plány a grandiózními záměry na příští rok.

Tento čas bychom nejraději měli věnovat v nejvyšší míře sami sobě a v myšlenkách si vytvářet svou budoucnost.

Jestliže vám některé z původních plánů nevyjdou, nenechte to jen tak, zamyslete se. Stačí uvědomit si, že toto období je časem pozornosti zaměřené dovnitř.

Většina lidí bude tíhnout k samotě, k rozmluvám se sebou samým. Povede je správný instinkt, vždyť v tento čas je důležité nepodléhat obecným proudům, ale slyšet sebe sama, svou intuici.

Veškeré záležitosti je počátkem prosince nejlepší pojímat v duchu hesla: „Spěchej pomalu!“ Zbytečný spěch by nejenom nepřinesl užitek, ale mohl by dokonce způsobit řadu potíží a nepříjemností.

Práce, kariéra

V tomto období od jiných nic neočekávejte. Všechno je ve vašich rukou. Některé věci budete muset (možná, že poprvé) udělat sami. Pokud budete otevření a poctiví k jiným, zvládnete své osobní záležitosti v pohodě.

Je čas přiznat si, že citová závislost na jiných vám do určité míry bránila udělat rozhodující krok k naplnění vlastních cílů. Toto období je k takovému přiznání nejvhodnější. Začněte jednat.

Milostné vztahy

Nyní je nejvhodnější čas k projevení větší pozornosti a tolerance k partnerovi. Přestaňte s kritikou a popoháněním událostí, mohlo by to vést k rozchodu. Pokud to zvládnete, čekejte zdařilý rodinný rok.

Prosinec je vhodnou půdou k rozvíjení vztahu v duchovním slova smyslu. Začnete objekt své lásky chápat hlouběji, uvidíte jeho nové stránky, které vás spojí ještě pevněji. Máte-li ve vztahu problémy, určitě z nich naleznete východisko, pokud se dokážete podívat pravdě do očí.

Uprostřed prosince bude navázáno mnoho milostných vztahů, jejichž podstatou budou upřímné, silné vzájemné city.

Období je velmi příznivé pro svatební a romantické cesty.


Peníze

Nehledě na nadcházející vánoční výdaje, mohou se vám kapsy zaplnit financemi, pokud budete k jejich vydělávání přistupovat zlehka a nebudete se utvrzovat v tom, že peníze je třeba vydělávat těžkou prací.

Snadnost a jednoduchost – to jsou rozhodné pojmy pro vaši prosincovou peněžní historii.

Zdraví

Do popředí se dostává psychické a emocionální zdraví. Mnozí mohou být zaskočeni depresí a smutkem. Je to však pouze způsob, jímž se naše vědomí vypořádává s informacemi, které se v něm za celý rok nahromadily.

Období je velmi vhodné k odpuštění křivd, vyléčení duševních traumat a sebeanalýze. Jakékoli neduhy, které se v prosinci objeví, signalizují potřebu obrátit pozornost k sobě samému.

Celkově k nám Prosinec promlouvá o přestavbě vědomí, o získávání a hromadění Vesmírné energie. Je to měsíc velmi mystický. Každému nadělí udivující osudové známosti a setkání.

Hlavní poslání měsíce: „Jenom upřímnou láskou a skutečnou péčí lze zastavit zlo a posílit dobro“.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========

Test: Jaký je váš psychologický věk?