Daruji zdarma do dobrých rukou – příběh ze života

objava

Ne všichni lidé mají rádi zvířata. Někdo bez domácích miláčků nemůže být a jiný by doma nic živého nesnesl. S člověkem druhého typu svedl osud dohromady mladíka jménem Andrew.

Po čtyřletém vztahu si řekl, že je konečně čas začít žít společně se svou dívkou. Jenomže neměl ani ponětí, jak strašně bude dívka nesnášet jeho psa Molly. Postavila Andrewa před ultimátum: zbaví se psa za každou cenu. Mladík si to promyslel a pak dal do novin inzerát.

Daruji zdarma do dobrých rukou

«Mám fenku jménem Molly. Má dívka nemá Molly ráda. Musím proto pro ni najít nový domov. Je čistokrevná, pochází z dobrého prostředí, byla se mnou 4 roky. Ráda si hraje, ale nijak zvlášť cvičená není. Má dlouhý vlas, proto vyžaduje poněkud pečlivější péči. To se týká taky nehtů. Má ráda, když se o ni staráte. Nespí a rejdí celou noc, spí v době, kdy já pracuju. Jí jen to nejlepší a nejdražší. NIKDY na vás nebude čekat u dveří, až se budete vracet po dlouhém pracovním dnu, nikdy vám nedá najevo nějakou nezištnou lásku, ani když vám bude mizerně. Nekouše, ale dokáže udělat zatraceně nepříjemnou scénu!

Proto má-li někdo zájem o mou třicetiletou, sobeckou, vzteklou a merkantilně zaměřenou dívku, přijďte si ji převzít. Já a můj pes si přejeme, aby se co nejdříve odstěhovala. Spěchá!!!“

Několik dní po tomto oznámení ho Andrew doplnil sdělením, že dívka byla vrácena výrobcům – rodičům – a on a pes hledají přítelkyni.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Nemusíme být stejní, aby nám spolu bylo dobře
Máte rádi pejsky? :)))