Co vás čeká v roce 2018?

Podívejte se na krásné vzory těchto mandal. Neuvažujte rozumově, řiďte se jen svými city a vyberte si tu, která se vám právě teď nejvíc líbí. V přehledu dole zjistíte, co vás čeká v roce 2018.

mandaly-uvnitr-clanku

 

 1. Tento rok pro vás bude NEOBYČEJNÝ. I kdyby vám to někdo říkal předem, nevěřili byste, jaký bude. Tento rok se bude natolik odlišovat ode všech ostatních ve vašem životě, že vás to nikdy nepřestane udivovat. Pamatujte: nové a nezvyklé neznamená špatné. U vás v tomto roce určitě!
 2. Rok bude pro vás ROMANTICKÝ. Možná jeden z nejromantičtěších v životě. Vše bude zahaleno růžovým oparem něžnosti a blízkosti. Omotá vás jako závoj a přinese vám ty nejkrásnější city a kouzlo prožitku.
 3. Rok pro vás bude ÚSPĚŠNÝ. Jeden z nejúspěšnějších v životě. Důležité bude stanovit si správně priority, zvolit ty pravé oblasti, ve kterých chcete dosáhnout úspěchu a neztrácet síly jinými záležitostmi. Pokud od počátku nastolíte správný směr, dosáhnete mnohého.
 4. Rok pro vás bude VESELÝ. I když jste člověk seriózní, nic vám nezabrání se v tomto roce radovat a veselit. Budete k tomu mít spoustu důvodů. Váš smích a upřímný úsměv k vám přivedou mnoho dobrých lidí, jak v práci, tak v osobním životě.
 5. Tento rok pro vás bude KLIDNÝ. Žádné zmatky, žádná nepříjemná překvapení, všechno půjde uměřeně a podle plánu, právě tak, jak jste si přáli. Tento rok pro vás bude vydechnutím, časem, kdy naberete nové síly k závažnému kroku vpřed.
 6. Rok pro vás bude ŠŤASTNÝ. Budete si uvědomovat každou jeho minutu. Nepůjde o ten známý případ, kdy nám vzpomínky dodatečně ukazují, že jsme byli šťastni. Nikoli, štěstí bude vaším stálým společníkem, zvyknete si prožívat a uvědomovat si je stále a dělit se o ně s lidmi.
 7. Rok bude pro vás DOBRÝ. Přesně na rok zatáhne svět drápy, schová zuby a bude vám broukat ukolébavky. Změníte úhel pohledu: odteďka budete ve všem cítit projev vesmírné laskavosti. Pochopíte, že je to ochrana i zbraň.
 8. Rok to bude vás NESTANDARDNÍ. Jste-li ateista, nebude to pro vás snadné. Protože vysvětlit to, co se vám bude dít, logicky nedokážete. Nenastoupíte do letadla, které bude havarovat, náhodně si koupíte vyhrávající los a tak dále…
 9. Rok pro vás bude MNOHOSLIBNÝ. Budete mít dojem, že si na vás náhle vzpomenul celý svět, všichni vás náhle budou potřebovat. Skutečně to tak bude. Napadne vás spousta plánů v nejrůznějších životních oblastech. Ne všechny vyjdou hned, některé se však stanou základem vaší budoucnosti.
 10. Rok bude ZAJÍMAVÝ. A nebude to ve stylu údajné čínské kletby: „Kéž bys žil v zajímavých časech!“ Časy se nijak měnit nemusí, změníte se vy. Bude vás zajímat spousta věcí a všechny vaše zájmy budou uspokojeny. Určitě se nebudete nudit.
 11. Rok bude pro vás PODIVNÝ. Váš život se bude podobat napínavé detektivce. Ovšem bez vražd a jiných negativ. Budou se kolem vás dít nepochopitelné věci, které nebudou mít za mák smyslu. Rozluštění se objeví koncem roku a může být velice příjemné.
 12. Rok bude ŠTĚDRÝ. Přejte si toho spoustu, přejte si, co vás napadne. Kdosi či cosi bude vašim přáním pozorně naslouchat a pravidelně je plnit. Buďte však opatrní, nezapomínejte, že splněná přání nenosí vždycky jenom štěstí.
 13. Rok to pro vás bude POHÁDKOVÝ. I když jste třeba naprostý skeptik a cynik, tento rok se vám přihodí něco tak nádherného, že pro to nedokážete najít žádné rozumné vysvětlení. Ocitnete se v pohádce, v zázraku a změníte se v hrdinu, který zabil draka.
 14. Rok pro vás bude PLODNÝ. I projekty, na které jste už zapomněli, začnou náhle přinášet své ovoce. A co teprve ty nové! Život se bude podobat rohu hojnosti, tak bohatý bude přínos každého vašeho jednání.
 15. Tento rok pro vás bude IDEÁLNÍ. Ano, čeká vás rok vzácný, až do poslední maličkosti dokonalý. Všechno se vám bude dařit, život vám bude přinášet jen radost a nepříjemnosti vás budou obcházet obloukem. Vaším úkolem bude uchovat si tento životní rytmus, aby harmonie z vašeho života nezmizela nikdy.
 16. Tento rok pro vás bude SNADNÝ. I kdyby okolo řádily uragány a jiná kataklyzmata, vás všechno mine. Všechno, co vypadalo jako závažný problém, se ukáže být snadno k rozlousknutí. Jako chráněni brněním nedotknutelnosti si budete moci v životě udělat pořádek.
 17. Rok pro vás bude NEČEKANÝ. Připravte se, rok vám bude přinášet samá překvapení. Jen bez obav, všechna budou radostná a veselá. Možná změníte zaměstnání, rodinu, město nebo stát, ve kterém žijete. Strach mít nebudete. Všechno proběhne tak, jak má.
 18. Tento rok bude pro vás STRHUJÍCÍ. Skutečně, v jeho závěru budete tímto slovem moci charakterizovat celý rok. Všechno vám bude přinášet radost a vyvolávat nadšení. Práce, rodina, přátelé a mnoho dalšího. Vše, co tvoří váš život. Přejdete na vyšší úroveň.
 19. Rok bude pro vás FANTASTICKÝ. Už jste jeli na horské dráze? Jestliže dosud ne, zkuste si to. Podobné pocity vás čekají po celý rok. Události se budou řídit divokou rychlostí, od šoku k nadšení a zpět. Nezastavujte se, nic neodmítejte a ničeho se nebojte.
 20. Rok 2018 pro vás bude DŮLEŽITÝ. Ano, v mnohém to pro vás bude rok rozhodující. Budete muset možná přehodnotit celý svůj dosavadní život, uvědomit si, co jste od něj očekávali a co jste získali. Je tu šance začít nanovo, všechno změnit nebo se zbavit toho, co je zbytečné.
 21. Rok pro vás bude FINANČNĚ ÚSPĚŠNÝ. Možná si i vzpomenete na mýtického krále Midase, jehož dotekem se všechno měnilo ve zlato. Vám to však, na rozdíl od něj, bude ku prospěchu. Peníze a bohatství budou odměnou, nikoli trestem.
 22. Příští rok pro vás bude rokem VÁŠNĚ. I když jste obvykle člověk uvážlivý a chladnokrevný, tento rok vás přinutí ztratit hlavu. A jste-li i bez toho horkokrevní, pak to bude pravý čas pro vás. Všechno budete dělat se zápalem a mít z toho obrovské potěšení.
 23. Tenhle rok pro vás bude KRÁSNÝ. I dříve jste si uvědomovali krásy světa, to však byly jen mozaikovité zlomky. V tomhle roce budete mít šanci spatřit celý obraz. Podělte se o to, co uvidíte, s těmi, kdo takové štěstí mít nebudou. I kdyby prohlédl jen jeden jediný člověk, splníte svou povinnost.
 24. Rok pro vás bude velmi VÝRAZNÝ. Nikdy na něj nezapomenete. Bude plný těch nejzářivějších událostí, každá z nich bude nádherná a nezapomenutelná. Bude se vám zdát, že jste se ocitli na nikdy nekončícím karnevalu, na nekonečné slavnosti. Užívejte si a sbírejte dojmy.
 25. Tento rok pro vás bude rokem SPLŇUJÍCÍM OČEKÁVÁNÍ. Všemu, do čeho se pustíte, se dostane odměny, všechno bude zaplaceno. To se netýká jenom práce. Doba vám bude příznivě nakloněná a přinese nejenom šance, ale také možnosti je realizovat.

  =========
  Zvolte si svou mandalu. Můžete se dozvědět něco důležitého.
  Vyberte si ovoce, které byste s chutí snědli, a dozvíte se o sobě něco zajímavého!