Bumerang Laskavosti. Sedmý týden.

bumerang5

Milí příznivci laskavých Bumerangů!

Naše akce Bumerang laskavosti se pomalu chýlí ke konci. Ale ještě pořád máte dost času se připojit a malými pozornostmi, vlídností a přátelským jednáním se přidat k tisícům lidí kolem vás.

Dostáváme vaše zprávy o tom, co jste udělali a děláte pro lidi kolem sebe a jaké pocity vám to přináší. Máme radost z toho, že tolik lidí pochopilo, o co nám šlo, že jste se k nám připojili a sami dál rozvíjíte myšlenku laskavostí, jejichž usměvavá ozvěna se vrací. Tady a teď i ve dnech příštích.

Opravdu není důležité, jestli se přitom držíte našich nápadů, tipů, které vám přinášíme, nebo zda s myšlenkou Bumerangu jdete vlastní cestou. Myslíme si, že dopad na svět kolem nás – i když třeba jen maličký kousek – je stejný. Jsme rádi, že v tom jste s námi :).

Přicházíme s nápadem na sedmý týden našeho Bumerangu. Je opět zcela prostý, ale mohl by přinést hodně radostných překvapení.

Zamyslete se, koho ze svých blízkých, přátel či známých jste už delší čas neviděli ani o něm neslyšeli. Věnujte nějakým způsobem svou pozornost tomuto člověku.

Někdy postačí jenom zavolat, poptat se po zdraví, po novinkách. Je-li to vhodné, můžete se rovnou vydat na návštěvu a vzít s sebou trochu vánoční cukroví, nebo jný malý dáreček, drobnou pozornost.

V době podřízené moderním technologiím se často jeden druhému spíše vzdalujeme… osobní kontakt vytěsňují SMS nebo e-maily.

Věnujte lidem pozornost v reálném životě, zavzpomínejte s nimi na staré časy, zasmějte se s nimi dávným příhodám, udělejte jim zkrátka radost. Kouskem takto vynaloženého času můžete přinést úsměv na dobu daleko delší, než vaše návštěva nebo telefon zabere.

Věříme, že na něco přijdete!

Držíme vám palce a přejeme další pěkný předvánoční týden!

Vaše ProNáladu.cz

=========
Bumerang laskavosti. Nápad pro 1. týden.
Bumerang laskavosti. Nápad pro 2. týden.
Bumerang laskavosti. Nápad pro 3. týden.
Bumerang laskavosti. Nápad pro 4. týden.
Bumerang laskavosti. Nápad pro 5. týden.
Bumerang laskavosti. Nápad pro 6. týden.