Bumerang Laskavosti. Osmý týden.

bumerang8

Zdravíme všechny příznivce Bumerangu laskavosti!

Upřímné díky vám všem, kdo jste s námi vydrželi do dnešního posledního 8. Bumerangu.

Děkujeme všem, kdo jste naší akcí prošli všechny týdny, pochopili jste její smysl a šířili ho dál.

Doslova za dveřmi jsou Vánoce a naše laskavé bumerangy tak skončí svou pouť ve dnech už tradičně naplněných vzájemnou láskou, milosrdenstvím a soucitem. Přejeme vám, aby se k vám o Vánocích vrátily všechny maličké usměvavé bumerangy, které jste rozházeli kolem sebe. Aby vám přinesly lásku, pohodu, pocit bezpečí a naději.

Možná čekáte, s jakým nápadem přicházíme na nadcházející vánoční týden. Rozhodli jsme se vám tentokrát nenavrhovat nic. Jsme si jisti, že když nahlédnete do vlastního srdce, najdete tam spoustu takových nápadů. Laskavost je v srdci domovem. A každý nový laskavý skutek v nás laskavost posiluje.

Proto jediné, co vám navrhneme je – pokračujte dál. A nezapomeňte, že čím víc štěstí lidem pošlete, tím více se vám ho vrátí.

Na rozloučenou vám posíláme video. Je naplněno jednoduchou myšlenkou, že každý obyčejný den každý z nás může udělat nějakou drobnou laskavost. Poslat dál to, čemu se trochu vznešeně říká „dobrý skutek“. Připojit do řetězu drobných malých pozorností tu svou. Právě ony mohou svět kolem nás podstatně změnit. Aby nám na něm bylo dobře.

Šťastné a veselé Vánoce!

=========

Bumerang laskavosti. Nápad pro 1. týden.
Bumerang laskavosti. Nápad pro 2. týden.
Bumerang laskavosti. Nápad pro 3. týden.
Bumerang laskavosti. Nápad pro 4. týden.
Bumerang laskavosti. Nápad pro 5. týden.
Bumerang laskavosti. Nápad pro 6. týden.
Bumerang laskavosti. Nápad pro 7. týden.