5 důkazů, že před vámi stojí člověk z vašeho minulého života

clovek-z-minuleho-zivota

Někdy se stane, že potkáme úplně neznámého člověka. a přesto máme pocit, jako bychom potkali starého přítele. To se podle tvrzení parapsychologů stává, když narazíme na někoho z minulého života. Ať to tak je, nebo ne, rozhodně tenhle pohled na věc pomáhá vysvětlit některé zvláštní shody, se kterými se občas setkáme. Najít ve spoustě lidí kolem nás někoho takového může být prospěšné, vždyť najít spřízněnou duši je dneska vzácná věc.

1. Ztrácíme vedle něj pojem času

Jeden z evidentních příznaků. Čas jakoby vymizel kdykoli s dotyčným mluvíte nebo jste jen spolu. Když jste pohromadě, jako byste se spolu vytratili z tohoto světa.

2. Znáte ho jako své boty

Další nápovědou může být, že v dotyčném čtete jako v otevřené knize. Snadno postihujete stav jeho duše a nálady, i když on sám o tom nemusí mít ponětí. Nemusíte se ho nijak zvlášť vyptávat, abyste poznali, že je buď nervózní, upřímně rád nebo rozhořčený. Intuitivně poznáte, co si myslí – a intuice vás nezklame.

3. Jako když luskne…

Tento bod vysvětlíme takhle: seznámili jste se a vy náhle, v jediný okamžik, jako mávnutím kouzelného proutku víte, že se k sobě dokonale hodíte. Je jedno, půjde-li o přátelství nebo vztah bližší. Prostě to najednou víte. Jako když luskne. Jenom nějakou nešťastnou náhodou jste se dosud nepotkali. Tohle se nestává moc často, ale splést si ten pocit s něčím jiným zkrátka nejde.

4. Vedle takového člověka je těžké skrýt opravdové city

Dalším důkazem, že jste se už v minulém životě setkali, je podle parapsychologů skutečnost, že v přítomnosti onoho člověka nedokážete skrývat své skutečné pocity. Jste a chcete být dokonale upřímní – upřímně se smějete i pláčete. Každá částečka vaší osoby chce být skutečně sama sebou. Dotyčný odkrývá ty nejhlubší struny vaší duše.

5. Máte pocit, že „jste doma“

Můžete být stovky kilometrů od domova. Ale když pohlédnete na tohoto člověka, máte pocit útulného domova, klidu a dokonalého bezpečí. Je v tom pocit štěstí, schopnosti být sám sebou, pocit jistoty a lehkosti. Dá se k tomu říci jen jediné: je jedno, jestli věříte na minulé životy, nebo ne, jestliže jste měli to štěstí a na někoho takového v životě narazili, držte se a važte si svého štěstí.

=========
Jak v životě působí zákon přitažlivosti lidí a událostí
Život nám není ničím zavázán. 10 citátů Mooji