Test: Strom lásky

Tento test umožňuje odhalit základní rysy osobnosti, projevující se při navazování vztahů s opačným pohlavím. Může vám pomoci při výběru partnera.

Pozorně si prohlédněte všechna nabízená vyobrazení stromu.
Vyberte si to, které se vám nejvíce líbí.

Pokud jste zvolili obrázek č. 1:

Tento obrázek si vybírají silné osobnosti, lidé odvážní a rozhodní, zároveň však romantičtí a v hloubi duše i něžní. Jste sebejistí, vytrvalí, odolní a uvážliví. Hůř se přizpůsobujete, zato však dokážete rychle nabrat nové síly. Pokud jde o vztah k opačnému pohlaví, umíte být do jisté míry i lstiví, je to však vždy ve prospěch rozvoje a zlepšení vztahu. Jste dost odvážní a iniciativu často berete na sebe. V rodinném životě jste spolehliví a kreativní. Nikdy nepřiipustíte, aby ve vaší rodině převládla šeď všedních dnů, alespoň nikdy ne na dlouho. Hodí se k vám stejně výrazné a nevšední typy s velkým potenciálem rozvoje, z profesních oblastí například osobnosti z oblasti politiky, režie nebo zaujímající vedoucí postavení.

Pokud jste zvolili obrázek č. 2:

Jsou vám vlastní obezřetnost, prozíravost a houževnatost. Nic nedáte na cizí mínění a nemáte také sklon vyznávat cizí autority. V životě už máte svůj cíl, který si budete rozhodně obhajovat.Ve vztahu s opačným pohlavím si vytváříte určitý plán rozvoje vztahu a ten se postupně snažíte plnit. Jste člověk stabilní a pevný, občasné vzplanutí emocí se však nevyhýbá ani vám. Hodil by se se k vám laskavý člověk, silná osobnost, schopná směrňovat vaše plány a zároveň vás podpořit a pomoci vám s vašimi aktivitami. V profesní oblasti bychom vhodné partnery pro vás nalezli nejspíš mezi účetními, bankéři, inženýry a stavaři.

Pokud jste zvolili obrázek č. 3:

Jste něžné a vlídné stvoření, milujete romantiku, vyžíváte se v estetice. Jste hodně soustředěni na sebe a i když umíte naslouchat názorům ostatních, nejvíc si ceníte toho svého. Jste mírní a snažíte se vyhnout ostrým úhlům i protikladům a vždycky najít kompromis. Pokud jde o vztahy, hledáte silného partnera, který vás bude chránit jako pevná zeď. Jste plní lásky a energie, které přehluší všechny negativní emoce a přinášejí mír a pokoj. Jako partnera vedle sebe potřebujete mít například sportovce, řídící pracovníky, příslušníky ozbrojených sil nebo jiných silových struktur. Takovému partnerovi budete zdrojem neutuchající lásky a velmi silnou oporou.

Pokud jste zvolili strom na obrázku č. 4:

Jste typem člověka usilujícího o jistou dokončenost, uspořádanost, správnost a řád věcí. Máte svá přísná životní pravidla, jimiž se řídíte. Jste nekonfliktní typ, což zdaleka neznamená, že nedokážete klást odpor kdykoli a komukoli, pokud to budete pokládat za nutné. Nejste ostýchaví, zároveň však jste velmi ohleduplní. Máte rádi všechno nové a neobvyklé, ctíte však i tradici. Poměr k lidem rozvíjíte a budujete na dlouhodobém základě. V důsledku toho máte dost mnohaletých, přátelských i výhodných vztahů. V partnerském vztahu usilujete o vůdčí roli, pokud jí však nedosáhnete, umíte se stát velmi dobrým rovnoprávným partnerem, na kterého je spoleh i v těžké chvíli. Hodí se k vám v podstatě každý typ osobnosti. Samozřejmě začnete pracovat na tom, abyste si ji přizpůsobili k obrazu svému. Pokud narazíte na silnou a charismatickou osobnost, bude z vás dokonalá dvojice.

Pokud jste zvolili obrázek č. 5:

Jste bytost citová, upřímná a spontánní. Snadno vzplanete a stejně rychle se uklidníte. Pokud jde o vztah k opačnému pohlaví, rádi vzbudíte pozornost a zaujmete, dodáte si jisté záhadnosti a tajemství. Ve vztahu mohou být konflikty, hádky, které vzhledem k vaší povaze snadno vypuknou, rychle se uklidní a často jsou vztahu i ku prospěchu, protože neshody řešíte poté, co jste už vychladli. Tím spíš, že vaši impulzivnost vyrovnává láskyplnost a starostlivá péče, kterou partnerovi zcela samozřejmě prokazujete. Hodí se k vám člověk vyrovnaný a rozvážný, schopný psychologické úvahy, nekonfliktní typ schopný urovnávat a kompromisně řešit i bouřlivé situace. Z profesního hlediska by to mohl být právník, advokát, soudce, diplomat nebo letec.

=========
Zvolte si muže, který se vám líbí a dozvíte se, jaký typ se k vám nejvíc hodí