Mějte rádi svoje maminky. Příběh k zamyšlení.

maminka-je-nejlepsi

Dnes jsem přišel domů a zdálo se mi, že máma je nějak bez nálady.

Seděla a něco četla. Jak mě uviděla, hned prostřela  a naložila mi talíř opravdu skvělého jídla. Sotva jsem dojedl, zavolala mi jedna známá, ať se jdu projít do Stromovky.

Já jsem se ale během jídla rozhodl, že udělám mamince radost. Po deštivých dnech se teď konečně vylepšilo počasí. A tak jsem řekl známé, že se nemůžu uvolnit a navrhl jsem procházku mamince.

Kdybyste viděli jakou měla radost ! Rychle se oblékla a šli jsme se projít. Koupil jsem nám každému cukrovou vatu, jako mi ji kupovala, když jsem byl malý. Seděli jsme, jedli vatu a já jí o sobě leccos vyprávěl.

Viděl jsem jak se raduje, jako když jsem byl ještě malý a ona se se mnou takhle procházela v parku. V duchu  jsem se zastyděl. Vždyť leckdy jsem šel ven s holkama, se kterými jsem se nudil a pro maminku jsem nenašel ani chvíli času. Přitom ona mě přivedla na svět a vychovala.  

Mějte rádi svoje maminky.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
5 věcí, jichž nejčastěji litují umírající
Nejlepší učitelka v mém životě
Byznys, který devět žen tajilo 30 let