Jak vypadají hrdinové „Her o trůny“ v civilu

Koho učarovaly „Hry o trůny“, bude jistě zvědavý, jak vypadají herci, kteří představují oblíbené hrdiny, v civilním životě. Některé jsme poznali hned, vzhled jiných nás prostě ohromil.

Cersei Lannister — Lena Headey

gt1

Málokdo by asi odhadoval, že zlatovlasá královna Cersei je ve skutečnosti černovláska a své postavě se vůbec nepodobá. Bez ohledu na barvu vlasů nebo kostým však je na Lenu stejně pěkný pohled jako na její hrdinku.

Jon Sníh — Kit Harington

gt2

Kit je stejně okouzlující jako jeho hrdina Jon. Kit má rád horory, nerad létá a vyhýbá se hromadné dopravě. Říká, že kdyby svou postavu v reálném životě potkal, jistě by se s ní přátelil.

Daenerys Targaryen — Emilia Clarke

gt3

Daenerys Targaryen, známá také jako Khaleesi, je jednou z neutrálních postav seriálu. Její představitelka sice nemá onen platinový odstín vlasů, je však velmi půvabná a talentovaná.

Melisandra z Ašaje— Carice van Houten

gt4

Už v šesté řadě nám kněžka Melisandra ukáže svou opravdovou tvář. V civilu však holandská herečka nemá zapotřebí kouzel, aby vypadala mladě a krásně.

Arya Stark — Maisie Williams

gt5

Arya, mladší z dcer Neda Starka, vždycky spíš vypadala jako klučičí uličník a ke zbraním ji to táhlo více než k vyšívání. Maisie, která ji hraje, má však holčičí a ženské zábavy v oblibě a svůj půvab umí zdůraznit správným nalíčením.
Sandor „Ohař“ Clegane — Rory McCann

gt6

Líčení opravdu dokáže zázraky! Pamatujeme si ty strašlivé jizvy hyzdící Ohaře, ale… kde jsou? Mimo natáčecí plochu se představitel samotářského siláka a bojovníka stále usmívá a je vlídný a vstřícný ke  svým fanouškům.

Margaery Tyrell— Natalie Dormer

gt7

Ambiciózní a rozhodná Margaery je známá nejenom svou krásou, ale také rozumem a talentem k politickým intrikám. Natalie Dormer, ztělesňující mladou královnu, upoutává nejen osobním půvabem, ale i odvahou: pro roli Cressidy ve filmu „Hladové hry“ si neváhala dát oholit půlku hlavy.

Brienne z Tarthu — Gwendoline Christie

gt8

Kdo tvrdí, že silné ženy nemohou být krásné? Podívejte se na okouzlující Gwendoline, ztělesňující v seriálu ušlechtilou bojovnici Brienne. Na rozdíl od své hrdinky Gwendoline ráda obléká a umí nosit šaty. Vypadá v nich fantasticky.

Samwell Tarly — John Bradley

gt9

Nejlepší Jonův přítel si naše srdce získal svou chytrostí a nepředstíranou statečností. V civilu je herec stejně přívětivý a milý jako Sam.

Ramsay Bolton— Iwan Rheon

gt10

Ramsay Bolton se stal jednou z nejsledovanějších postav posledních řad seriálu. Diváci netrpělivě čekali, kdy se tomuto ztělesnění zla dostane spravedlivé odplaty. Ve skutečném životě je Iwan Rheon příjemný, kouzelný mladý muž, který se vážně zajímá o hudbu. Kdo by to byl řekl?

Bran Stark — Isaac Hempstead Wright

gt11

Nejprve jsme Brana vídali jak malého neposedu a najednou – prásk! – v posledních dílech je načisto dospělý. Je to jeden ze vzácných případů, kdy herec dospíval spolu se svou postavou. Dnes je Isaacovi 17.

Sansa Stark— Sophie Turner

gt12

Věděli jste, že představitelka Sansy Stark je ve skutečnosti přírodní blondýna? Kvůli roli  v seriálu si zelenooká herečka musela stále barvit vlasy. A od své postavy se liší i tím, že v reálu vypadá daleko šťastněji.

Joffrey Baratheon — Jack Gleeson

gt13

V paměti diváků zůstal starší syn královny Cersei nadlouho jako jedna z nejzlejších a nejodpornějších figur. Jack ho zahrál tak dobře, že ho občas lidé na ulici uráželi. Přitom je to milý a srdečný mladý muž.

Khal Drogo — Jason Momoa

gt14
 

Khal Drogo se nám vštípil do paměti svou mužností a láskou ke krásné Daeneris. Mimo obrazovku Jason nevypadá o nic méně mužně a drsně. Sluší mu to.

Jaqen H’ghar — Tom Wlaschiha

gt15

Obratný vrah, sloužící Bohu bez tváře, je jednou z nejzáhadnějších postav seriálu. V reálném životě si Tom Wlaschiha na tajnosti a dlouhé pláště nepotrpí. Zato je vždycky otevřený rozhovoru.

=========
12 záhadných filmů, nad jejichž obsahem si budete lámat hlavu
Rituál konaný za novoluní vyplní všechna přání