Brad Pitt o své ženě

brad-big
Obrázek: ocdn.eu

Má žena onemocněla. Byla nervózní z problémů s prací, osobního života, z neúspěchů a problémů s dětmi. Zhubla 15 kilo a vážila kolem 40. A to jí bylo 35 let.

Byla přepadlá, často plakala a utrhovala se na všechny. Nic ji nemohlo rozveselit. Ustavičně ji bolela hlava nebo u srdce, zlobila ji záda a bolelo ji pod žebry. Špatně spala, usínala až k ránu, byla unavená a nevyspalá.

Naše vztahy se ocitly na hraně. Její krása se někam vytrácela, pod očima měla váčky, chodila nahrbená a nedbala o sebe. Odmítala natáčet, odmítala jakoukoli roli. Ztrácel jsem naději a myslel jsem, že spějeme k rozvodu…

Nakonec jsem se ale rozhodl něco dělat. Vždyť jsem měl za ženu tu nejkrásnější na zemi!

Je ideálem pro víc než polovinu mužů a žen a mně bylo dovoleno usínat vedle ní a objímat její ramena!

Začal jsem ji zasypávat květinami, polibky a komplimenty. Vymýšlel jsem pro ni překvapení, každou chvíli jsem ji rozesmál. Nosil jsem jí dárky a dával jsem jí najevo, že žiju jenom kvůli ní, jenom pro ni. Před lidmi jsem mluvil jen o ní. Všechna ostatní témata šla stranou. Vychvaloval jsem ji před přáteli.

Nebudete mi to věřit, ale doslova rozkvetla. Byla ještě krásnější, než dřív. Přibrala, přestala být nervózní a měla mě ještě víc ráda než před tím. Ani jsem netušil, že dokáže mít TAK ráda. Pochopil jsem, že žena je odrazem muže. Pokud ji milujete, odráží se vaše láska v ní.

=========
Inspirace a životní lekce od Angeliny Jolie
Ve čtyřiceti život teprve začíná?
Jak jsem zachránil své manželství