9 znamení, že jste na vysoké životní cestě

Všichni každý den přijímáme různá malá rozhodnutí. Naše rozhodování i lidé, s nimiž se při něm vzájemně ovlivňujeme, obojí působí každý den na průběh naší životní cesty. Některá z našich rozhodnutí nám život usnadňují a přinášejí nám více užitku, jiná méně.

Některé cesty se nám mohou zamlouvat více než jiné, žádná z nich však není nesprávná. Všechno, co prožíváme, nám konec konců přináší sílu a moudrost. Proto i když třeba právě procházíte velmi náročným životním obdobím, snažte se nezapomínat na to, že i tahle zkušenost pro vás později v životě bude velmi užitečná.

Všechny cesty směřují konec konců nahoru, na vrchol. Existuje několik způsobů jak poznat, jdete-li právě teď tou nejlepší cestou svého života. Tou, která je nejvýš.

1. Prostě to víte. Nedokážete to vyjádřit, neumíte to popsat slovy, ale jak se říká, cítíte to v kostech. Vesmír vám říká, že děláte to, co dělat máte a že žijete život, který vám byl předurčen. Je to skvělý pocit. Tělo a mysl jsou v rovnováze. Cítíte, že máte životní cíl, že v životě něco znamenáte a že vaše konání má svůj význam.

2. Vždycky se učíte. Nejvyšší cesta ovšem ani náhodou neznamená, že od této chvíle bude v životě všechno už jen snadné. Naopak se samo sebou rozumí, že na vás Vesmír sešle další problémy a že vás vystaví dalším výzvám. To je nedílná součást jeho náklonnosti. Svěřte se životu, důvěřujte Vesmíru i sami sobě a pamatujte, že co vás nezabije, to vás posílí.

3. Lépe snášíte životní těžkosti. Vždycky dokážete z odstupu nahlédnout celkový obraz a určit, co je prvotní a nejdůležitější. Kvůli hloupostem se proto nerozčilujete a neztrácíte odvahu ani víru v úspěch. Víte jistě, co je důležité.

4. Začínáte si uvědomovat svoji sílu. Až budete s Vesmírem spojeni na nejvyšší úrovni, začnete pociťovat a uvědomovat si svoji sílu. Poznáte, že máte právo zvolit si v životě to, co vás nejvíc těší a že také máte plné právo sami rozhodovat o svém štěstí.

5. Všímáte si všeho krásného. Protože jste v jednotě sami se sebou a žijete v dokonalém souladu se svým tělem a myslí, začínáte vidět krásu ve všem. Všímáte si krásy květin v parku i nesmělého úsměvu neznámých lidí a vyzařujete kladné emoce.

6. Jste si zcela vědomi svého bytí. Jste otevřeni růstu i učení. To z vás udělá lepšího člověka, schopného kdykoli v budoucnosti přijímat správná a rozumná životní rozhodnutí. Přináší vám to rovněž vyšší úroveň vědomého bytí.
[skli_adv2]
7. Přijímáte své vlastní já. Být na nejvyšším úseku své životní cesty znamená být svým skutečným já. Nemusíte už jednat jinak než po svém a nemusíte si dělat starosti o to, co si o vás myslí jiní. Učíte se mít rádi sami sebe. Pokud vás snad někdo jiný nepřijímá, je to jeho problém a jeho věc.

8. Vinu a stud jste nechali v minulosti. Nebudete už víc litovat svých činů, protože víte, že všechno má své příčiny, a že se nemusíte cítit špatně kvůli něčemu, co jste dělali kdysi.

9. Poznáváte nové srdečné přátele. Milí přátelé a duševní blíženci, s nimiž se setkáváte, nekříží vaši životní cestu jenom tak náhodou. Vesmír je k vám posílá proto, aby vás něčemu naučili, nebo aby vám pomohli překonat některé problémy.

Být na nejvyšší cestě je nádherný pocit. Budete se cítit šťastně a bezstarostně. Je důležité umět si tento pocit přiznat a být pozorní, protože upadnout na cestě se dá velmi snadno. Nejdůležitější je mít otevřenou mysl, nikdy se nepřestat učit a lidsky růst.

=========
Jednoduché řešení každého problému
Mohl by to být váš život – pokud si ho vyberete