13 filmů vhodných pro odpočinek po vypjatém dnu

Často bychom se rádi po dnu přeplněném prací a nervozitou uvolnili při  nějakém dobrém, laskavém filmu. Nabízíme vám paletu filmů, s kterými určitě na chvíli zapomenete na starosti a nabijete se dobrou náladou!

Stážista (2015)

f2

Ben Whittaker, sedmdesátiletý vdovec v důchodu, se rozhodl, že důchod nepojme jako konec, ale počátek zcela nové životní etapy. Stává se stážistou e-shopu s módními oděvy. Robert de Niro v hlavní roli.

S láskou, Rosie (2014)

f3

Znají se od školky, vždycky byli důvernými kamarády. Osud je rozdělí, sem tam se sejdou, každý má jiné partnery, jiný život, ale stejně se vždycky znovu sejdou a nezapomínají. Jak tahle britská romatická komedie dopadne?

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

f4

Tyhle dva nesvedlo dohromady nic jiného, než škodolibost. Zatímco ona chce získat praktickou zkušenost, jak se během deseti dnů spolehlivě zbavit partnera, on naplňuje sázku, že během deseti dnů sbalí každou, na kterou ukáže. Kate Hudsonová ani Matthew McConaughey netuší, že zasvěcení se skvěle baví…

Lovci pokladů (2004)

f5

Soudobí hledači pokladu v čele s Nicolasem Cagem chtějí rozluštit záhadu pokladu ukrytého otci zakladateli amerického státu. Nehledají však sami. O poklad usilují také ti, kdo by ho jenom rádi zpeněžili.

Tvoje, moje a naše (2005)

f6

Ovdovělý admirál pobřežní stráže potkává ženu svých snů, která nedávno přišla o muže. Dva už nemladí lidé se do sebe zamilují, je tu však jedno „ale“. On má dětí osm, ona deset. A tak zatímco děti jeden s druhým bojují o svoje území, rodiče procházejí krutou zkouškou pevnosti vztahu.

Báječný svět shopaholiků (2009)

f1

Rebecca Bloomwood je vyznavačkou módního luxusu a nakupování bez zábran. Sní o práci v oblíbeném módním časopise, paradoxně jí ale vydavatelství nabídne místo v časopise pro finančníky. Na jednu stranu prestižní práce, na druhou rozpor mezi sklony k rozhazování a prací novinářky, nabádající své čtenáře ke gramotnému nakládání s finančními prostředky. Co z toho může vzejít? Určitě žádná nuda.

Letuška 1. třídy (2003)

f7

Dívka ze zapadlého městečka sní o kariéře letušky. Uspěje v konkursu a skutečně začíná létat… Jak to bude dál? Dosáhne svého cíle stát se letuškou v 1. třídě na mezinárodních linkách? U zkoušek propadá a čekají ji jen místní lety… Romantický příběh s Gwyneth Paltrow v hlavní roli.

Co je větší, to je hezčí (2012)

f8

Aby se na nějakou dobu zbavil své ženy, věnuje jí tříměsíční „odtučňovací“ pobyt v Alpách… to pro Ninu není zrovna poklona, manžela však poslechne a odjíždí. Na místě se seznámí s pestrou společností a získá dvě dobré přítelkyně. Pod ochrannými křídly Sophie a Emily ji čeká řada nezapomenutelných příhod a také poznání, že hodnota člověka nejspíš nesouvisí přímo s váhou…

Ochránce (2005)

f9

Příběh bývalého příslušníka námořní pěchoty, který se stává ochráncem vědce pracujícího pro vládu a jeho pěti dětí. Jak praxe ukazuje, děti je třeba chránit ani ne tak před zločinci všeho druhu, jako před nimi samotnými. Navíc člověk nesmí zapomínat na vlastní bezpečí… vždyť je sám proti pěti, vybaveným množstvím lstivých nápadů.

Bez soucitu (2009)

f10

Jonathan Rhys Meyers vede život podobný pohádce. Je asistentem amerického velvyslance ve Francii, má atraktivní dívku, luxusní byt, dostatek prostředků, v práci se zrovna nepřetrhne. Sní o pořádné akci. A když dostane příkaz být k ruce agentu FBI Johnu Travoltovi, je nadšen. Jenomže věci se nevyvíjejí podle jeho představ.

Loupež po italsku (2003)

f11

David Sutherland provedl se svými kumpány dokonalou loupež. Po dlouhé sérii loupeží a vykrádaček to měla být poslední, jak slíbil své dceři Charlize Theronové. Všechno by klaplo, nebýt zrádce. A zradu je třeba pomstít… Pomůže dcera pomstít svého otce? Napínavý akční film vás nenechá vydechnout.

Dannyho parťáci 3 (2007)

f12

Třetí příběh Dannyho Oceana a jeho party neuvěřitelně mazaných podvodníků. Podrazit někoho z Dannyho party se nikdy nevyplácí… to je totiž jediný důvod, který Dannyho a jeho parťáky přiměje znovu nastoupit do akce.

Monte Carlo (2011)

f13

Grace, Meg a Emma se konečně ocitly v Paříži, o níž tak dlouho snily. Nejdřív se cesta nevyvíjí moc dobře. Ale od okamžiku, kdy jedna z dívek začne být pokládána za dědičku obrovského dědictví, začíná opravdové dobrodružství.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Devět filmů, které vás nenechají lhostejnými
12 záhadných filmů, nad jejichž obsahem si budete lámat hlavu