Život je dnešek. Zítřek se nikdy nekoná.

zivot-je-dnesek

Život není hledáním sebe sama, je to každodenní vytváření té nejlepší verze sebe sama. Každý den je možné a je třeba vytvářet sám sebe znovu, lišit se a odhalovat nové rysy svého charakteru.

V rozletu nás zarazili hned v dětství, když nám tvrdili, že být nestálý je špatné. Vůbec ne. Nestálost – to je sám život. Všechno stálé, stabilní, nehybné je mrtvé. Podívejte na řeku, na vodotrysk, na strom – všechno teče, všechno se mění, přetváří v nové formy. Dokonce i kámen je na molekulární úrovni každou vteřinu jiný.

Chce se vám života – měňte se. Každý den, ať děláte cokoli, se zamyslete, jestli právě to je uskutečnění vaší představy o tom, kým jste se rozhodli dneska být.

Žijte krásně a vesele právě teď! Oblékejte si oblíbené kousky, jezte z oblíbeného nádobí, bavte se s oblíbenými lidmi, zabývejte se oblíbenou prací, dopřejte si potěšení a radost.

Život – to je dnešek. Zítřek se nikdy nekoná. Dnes a teď – to je pravý čas pro život, lásku a pro utváření té nejlepší podoby sebe samého. Jaká bude, to rozhodnete pouze vy. Hlavní je, aby se vám líbila, aby vás činila šťastnými.

=========
7 zásad emocionálního zdraví od Liz Burbo
Bumerang dobra. Všechno co vykonáš, se ti vrátí.
7 pravidel díky nimž se plní přání