Neuzavřené cykly: kudy uniká energie

cykly

Každý má své neuzavřené cykly. Někde visí, odebírají energii, brzdí rozvoj a konec konců ovlivňují zdraví.

Materiální – začali jste s něčím, ale nedodělali jste to: nějakou věc, nějaký předmět. Ale jsou i další možnosti: úklid v domě, binec v kabelce, na pracovním stole, rozházené věci, pohozené nepotřebné předměty…

Emocionální – propukl ve vás hněv, ale hned jste ho potlačili, nacpali někam dovnitř, kde zůstal. Na někoho jste se rozzlobili a zloba teď někde visí. Naštvali jste se sami  na sebe, nezamysleli jste se nad situací, jen jste svou naštvanost „zmrazili“ a ona teď ve vás uvázla.

Rozumové – něco jste někomu slíbili a nesplnili to – někde to vázne. Chystali jste se do něčeho pustit, ale ani jste nezačali – vaše původní odhodlání někde visí.

Duchovní – nepoděkovali jste za něco, co pro vás někdo udělal. Dokonce i za podrazy a nepříjemnosti by měl člověk děkovat, protože jsou zdrojem poučení.

Existence neuzavřených cyklů vás zdržuje v minulosti. Máte-li veškerý prostor v bytě zaneřáděn nějakými krámy a nepořádkem, nemáte jednoduše místo, kam dát něco nového. Podobné je to s neuzavřenými cykly. Jejich uzavření, svým způsobem očista vašeho života, vám dá možnost pohybu vpřed. Musíte se zbavit minulého, abyste mohli realizovat něco lepšího v budoucnu.

Neuzavřené cykly vám odsávají energii, zmrazují ji. Nedovolují vám radovat se naplno ze života.

Zbavíte-li se neuzavřených cyklů, získáte svobodu. Nejen ve fyzickém smyslu. Nejdůležitější je zbavit se strachu, který vám brání rozloučit se s věcmi, které dávno ztratily svou funkci. Udělejte si pořádek, odpusťte těm, kdo vás urazili nebo rozzlobili, požádejte o prominutí jiné, kterých jste se zas možná dotkli vy, pokuste se vyplnit staré sliby. Buďte vděčni za vše, čeho se vám v životě dostalo.

Život se ustavičně mění. Když se objeví něco nového, radujte se a těšte se z toho. Zacházejte s tím opatrně a s úctou. A až přijde čas, propusťte to ze svých služeb…

=========
Syndrom neukončeného jednání
Pohybujte se ve vlastním rytmu