Nejkratší test. Kolo života.

Stačí jedna minuta, abyste pochopili, čemu byste se v životě měli věnovat.

Život každého člověka se skládá z nejrůznějších součástí: rodina, byznys, koníčky, odpočinek. Je důležité dodržovat ve všech směrech rovnováhu. Jinak to za vás udělá sám život. Nabízíme vám jednoduché a v psychologii často uplatňované cvičení, podle jehož výsledků stanovíte, co jste zanedbali.

kolo-zivota-big

  1. Vemte list papíru a kolo na něj překreslete.
  2. Ohodnoťte své úspěchy v uplynulém roce na uvedené stupnici od 1 do 10. Potom své výsledky vyznačené v kole spojte čarou.
  3. Získáte své osobní „kolo života“ a spolu s ním i pochopení, čemu byste měli věnovat více pozornosti a čemu naopak méně.

Nepropadejte zoufalství, pokud ani na jedné stupnici nemůžete uvést 10 bodů. Ani když po spojení výsledků čarou nezískáte kruh, ale ozubené kolečko. Teď už přece víte, které z oblastí svého života byste se měli více věnovat.  Začít se zlepšovat v každé oblasti můžete hned..

Doporučujeme vám dělat si test za každý uplynulý měsíc. Můžete podle něj korigovat své další jednání. Dobré výsledky na sebe nenechají čekat a „kolo života“ se bude točit mnohem efektivněji.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
4 týdny, které vám docela změní život
Japonská metoda proti lenosti. Pravidlo 1 minuty.