Na co myslí muži, když potkají TU PRAVOU

na-co-mysli-muzi

Chcete vědět, jak muž pochopí, že poznal tu „svou jedinou“, kterou chce chránit, o kterou chce pečovat a starat se o její blaho? Jsem si jist, že tohle chce vědět každá žena. Seznámím vás se sedmi mužskými myšlenkami, které jsou většinou pečlivě skrývány.

Myšlenka 1 «Téhle splním každé přání»

Americký autor sci-fi literatury Robert Heinlein napsal tuto moudrou myšlenku: «Láska je stav, kdy se štěstí jiného člověka stává neoddělitelnou součástí vašeho vlastního štěstí».

A je to tak. Každý doopravdy zamilovaný muž si přeje, aby byla šťastná. Jak jedná už v reálném životě? Vše záleží na jeho možnostech v daném okamžiku. No ano, může vás vzít do drahé restaurace nebo na vyjížďku jachtou, ale jeho citům se může dostat i daleko prostšího vyjádření. Může se o vás třeba starat, když jste nemocná, může vás překvapovat dárečky a rozmazlovat oblíbenými sladkostmi. Projevovat k vám pozornost a úctu. Bez ohledu na rozsah a důležitost takových činů, vždycky budou znamenat jen jedno: pokládá vás za tu pravou.

Myšlenka 2 «Kvůli ní se budu ještě víc snažit»

Muž se vždycky snaží být lepší verzí sebe sama, ať má jakýkoli vztah. Ale jestliže narazí v životě na „tu pravou“, objevuje se zcela nová motivace. Jak teď uvažuje? Je si jist, že teď musí vyvinout daleko víc úsilí, aby dosáhl svých cílů. Jste v jeho životě slunečním paprskem a on si přeje, abyste na něj byla pyšná. Bude vám chtít předvést sebe sama v tom nejlepším vydání. Takže pokud vám není zřejmé, proč opět přišel později z fitka nebo z práce, podívejte se na něj pozorně a vše bude jasné. Jestliže jsou zářící oči a žhavý polibek součástí každého takového návratu, je jasné, že důvodem je váš vztah. Nezlobte se na něj a neříkejte, že nemá pravdu, že to není třeba. Chce, aby vedle ženy, kterou miluje, byl silný chlap. Úspěšný chlap, který dokáže uspokojit každé její přání.

Myšlenka 3 «Nikdy dřív jsem nepotkal tak krásnou ženu»

Jak smýšlejí muži o těch, které milují? Milujeme ženu takovou, jaká je. Všechno nám na ní připadá překrásné. Skutečně nejde doslova popsat city muže, který potkal ženu, na niž čekal celý život. Má ji rád různou: když zrovna vstane a má zmačkané pyžamo i když je nastrojená v nádherných večerních šatech. Pokaždé z pohledu na ni dostává závrať. Na co v takové chvíli myslí? Vůbec na nic!

Chápe, že před ním stojí nejkrásnější žena na světě a nic víc není schopen si myslet!

Myšlenka 4 «Jsem rád, že minulé vztahy mi nevyšly!»

Tohle muže napadne, když si uvědomí, že vy jste „ta pravá“. Nebude si stěžovat, jak k ničemu byly vztahy, které měl před vámi, to ne. Bude rád, že byly. S jejich pomocí se připravoval na setkání s „tou pravou“. Díky nim je teď zkušený muž, který ví, co si žena může přát, jak o ni pečovat a jak ji udělat šťastnou.

Myšlenka 5 «Má osobní přání už nejsou tak důležitá»

Co si myslí muž, dokud je sám? „Chci se oženit a do konce svých dnů žít s jednou ženou, která mi porodí kupu dětí…“? To opravdu těžko! Těžko chtít děti, když nevíš, jaká bude jejich matka. A myslet na rodinu, když nevíš, koho potkáš..? Tak na co tedy skutečně muž myslí? Až do chvíle, kdy potká ženu, s níž opravdu chce spojit svůj osud, má osobní přání a cíle. Prosté a jednoduché, zcela srozumitelné. Můžete mi věřit, že to není nic o krásném domě a novém gauči. Ale když potká tu svou „pravou“, začne chápat, že teď se musí starat o naplnění přání obou.

Myšlenka 6 «Doufám, že jsem všechno nepokazil»

Už jste někdy viděla v jeho očích strach, že udělal něco, co neměl? Nemyslete si, muž si dokáže dělat starosti, že neprojevil dost síly a rychlosti třeba v rozhodování! Snad ale souhlasíte, že nikdo není dokonalý…

Co si muž v takových chvílích myslí?

Myslí na to, že musí denodenně dokazovat vážnost svých úmyslů, svých citů, svého vztahu. Mějte ho rády takového, jaký je. A řekněte mu to. Pokud vás pokládá za „tu pravou“, nebude sedět jediný den nečinně. Bude vás pořád něčím udivovat. Pokud mu něco nevyjde, snažte se ho podpořit. Aby ho nenapadlo, že váš vztah k němu tenhle nezdar změnil k horšímu.

Myšlenka 7 «Vůbec nevím, jak se to stalo, ale jsem moc rád»

Příčina, pro kterou vás potkal, může mít různá jména. Někdy ani nejde pořádně vysvětlit, jak jste se vlastně seznámili. Nicméně, došlo k tomu. Nevím jak vy, ale muž v srdci jednoznačně děkuje osudu za to, že vás potkal. Věřte, že je to pravda.

Jak naložit se znalostí těchto mužských myšlenek? Na to vám neodpovím. Chtěly jste je znát, naložte s nimi po libosti. Když muž miluje, projevuje lásku činy. Pamatujte, že když vezmete život do svých rukou, můžete činy svého partnera ovlivnit. Na tom, jak moudře žensky to budete dělat, záleží štěstí vás obou.

=========
Když do života vkročí ten pravý muž
Láska vždycky vyhrává aneb dvanáct poučení z dvanácti let manželství