Jak nás Vesmír učí. Pravidlo tří signálů.

Pokud nejdete tou správnou cestou, kterou jste si zvolili ještě před svým ztělesněním na Zemi, pokouší se vám to Vesmír dát najevo třemi signály.

První signál bývá slabý a nevýznamný. V životě se vám přihodí malá nepříjemnost. Prvnímu signálu obvykle nikdo nevěnuje pozornost a propase ho.

Tehdy vyšší síly vyšlou druhý signál. Je silnější než ten první. Ocitáte se v těžké situaci. Pokud nejste lhostejní a věnujte znamením Vesmíru pozornost, tento signál už postřehnete.

Třetí signál má nejvyšší intenzitu. Dochází k němu v případě, že jste si nevšimli prvních dvou. Je to nějaká veliká nepříjemnost nebo dokonce neštěstí.

Tímto způsobem vámi chce Vesmír zatřást a probrat vás, abyste se vydali správným směrem.

Závěr: když se dostanete do těžké, obtížné situace, zamyslete se. Jděte po událostech zpět, snažte se zjistit, co bylo druhým signálem, abyste se příště dokázali podobné zkoušce vyhnout. Pokud jde o první signál, schopnost postřehnout ho přichází se zkušenostmi a s časem. Situace mohou na pohled vypadat různě, jejich podstata však je stejná.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
13 pronikavých postřehů psychologa
Vaše podvědomí ví VŠECHNO