Energetická předpověď na září 2015

energo09

Před námi je zlatý podzim. A přinese nám možnosti, které budou rovněž zlaté!

V  září  budou  odhalována  tajemství,  vyřeší  se mnohé záležitosti a otázky spojené se zákony, To však až blíže k závěru měsíce.

Počátek  září  bude  vyžadovat,  abychom  se  soustředili  na  to,  co  opravdu  od života chceme.   Chceme  skutečně  dál pracovat  v  tomhle  zaměstnání?  Nebo  bychom měli změnit místo i druh práce? Měli bychom udržovat staré styky? Nebo je nechat být?

Vaše rozhodnutí  roztočí  nové  kolo  událostí,  které   už  nepůjde zastavit. Září bychom mohli pojmenovat „bodem nenávratu“ – to, co se stane, už nepůjde zvrátit.

Jsme  tvůrci  svého  života.  Jestliže souhlasíte, pak tvořte to, co opravdu chcete, o čem už dávno sníte.

V  zářijových  energiích  převládají  energie  Vzduchu a Země.  Jsou to silné, vyjasňující energie, které pomáhají odkrýt skutečné příčiny událostí.

Září   je   dobou   příznivou   pro   právníky,  novináře,  pro  lidi  s  výrazným  a  přesným vyjadřováním.

Energie  tohoto  měsíce  se  jako  z  rohu  hojnosti  bude kolem podzimní rovnodennosti 23. září snášet na toho, kdo dobře pracoval, kdo si jasně uvědomuje,  co chce a je si jist tím, co dělá.  Nedopřávejte si v září příliš oddechu.  Jistě, můžete  si vzít dovolenou, ale vlak naložený splněnými přáními a možnostmi tak projede mimo vás!  Rozhodnutí je jen na vás.

Peníze a kariéra

Vše se stále ještě pohybuje pod vlivem srpnové energie. Teď není kdy odpočívat, úrodu budeme  sklízet  až  později.  Je  to  dobrý  měsíc  pro  kariéru,  prosazení se, uzavírání rozumných  dohod,  změnu  zaměstnání  a  zahájení  vlastního  podnikání.  Práce  bude hodně. A bude to taková práce, na kterou jste dlouho čekali.

Velkých finančních výdajů bude lepší se zdržet. Nehledě na možnosti, které tento měsíc skýtá,  existuje  tu  možnost  prodělečných  a  podvodných  kontraktů.  Než  uskutečníte nějakou  operaci, raději si vše stokrát prověřte. Týká se to zejména vzdušných znamení zvěrokruhu.  Pokud  jste  snad  ředitelem  společnosti  a  nemáte  příliš  důvěry ke svým podřízeným,  pak  právě  v  září  se  projeví tak, že se budete moci správně rozhodnout, koho si ponechat a s kým se rozloučit.

Láska a vztahy

Tady   můžete   být   v  klidu.  Září je nakloněno romantice a lásce mnohem vlídněji, než byl  srpen.  Je to ovšem tak trochu jako na houpačce. Hned ano, hned ne. A znovu ano.  To  se  týká  nových  románků  a  flirtu. Kolem poloviny měsíce nastane období ujasnění vztahů.  Na  rozdíl  od  srpna je září příznivější i pro sňatky. Nové vztahy budou přinášet radost  a  vztahy,  které  obstály v srpnové zkoušce pevnosti, budou ještě pevnější! Kdo zatím  svou  polovici  nenašel,  by  měl  vědět,  že nikdy není pozdě to, po čem toužíme, získat. Září je k tomu velmi vhodným obdobím.

Zdraví

Chraňte  svůj  nervový  systém!   Emoce  tohoto  měsíce  jsou dosti bouřlivé. Ti, kdo trpí srdečními  onemocněními,  problémy s tlakem nebo psychickou zátěží spojenou s prací, by  si  přece  jen měli raději vzít dovolenou. I pouhý týden u moře nebo v horách pro vás udělá  hodně.  Pokud  se  však  pravidelně  věnujete  meditacím a duchovním cvičením, bude pro vás září pohodové a pozitivní.

Přání

Zachovávejte  klid,  nedejte  se  nikým  a  ničím  vyprovokovat.   Hlavní v životě je láska. Dokud je láska živá, bude svět vzkvétat.

Nehledě  na  jisté  napětí  je  září  skutečně  kouzelným obdobím. Právě teď se vyřeší ty nejsložitější úkoly, teď se splní přání a rozlousknou ty jnejzapeklitější problémy.

Berte  se  takoví,  jací  jste.  Mějte  se  z  celého  srdce  rádi!  Poslouchejte  svou intuici. Přivede vás na správnou cestu a pomůže vám se správně rozhodovat.

=========
Základní zákony naší tělesné energie
Kde ztrácíme a nabíráme energii