Co muže doopravdy přitahuje

Co vlastně muži u žen hledají?

Kolik jen je dnes všude kolem krásných žen, které se snaží vyniknout svým tělem, svůdnými tvary, výraznou tváří a elegantním oblečením, jen aby upoutaly mužskou pozornost… Ale je tohle opravdu to, co muži potřebují a co hledají?

Na každém kroku se vyskytne nějaká ta sexy kráska v odvážném oblečení, s tváří nalíčenou podle posledního lifestylového přikázání. Jak se v téhle hitparádě neztratit? Jak se stát tou zvláštní, jedinečnou, tou, které si muži dozajista všimnou? Který nejdůležitější detail ženy opomíjejí ve své snaze muže okouzlit?

Záření své dušeto je totiž to, co skutečně dokáže muže zaujmout.

Кdyž jste šťastná, když se usmíváte, když se smějete, pak doslova záříte. Váš upřímný úsměv je tím světlem, kterého si muž všimne a udělá všechno možné i nemožné, aby byl tomu zdroji světla a tepla blíž.

Když se usmíváme, když se smějeme, naplňujeme své srdce a duši velkou energií. Energií světla a energií lásky. Tohle světlo vidí a na úrovni duše vycítí všichni muži kolem. Právě téhle energie se naší společnosti naplněné většinou zachmuřenými tvářemi a pohaslýma očima nedostává. Proto je ženský úsměv pro muže tak přitažlivý.

Zamysleme se nad tím, co bude hledat průměrný slušný a seriózní muž, který stojí o zodpovědný a vážný vztah… co bude hledat u ženy? S vývojem vztahu se to samozřejmě postupně mění. Určitě na něj zapůsobí její sex-appeal, správný poměr k sexu a o něco později se mu bude zamlouvat její laskavá péče. Ocení inteligenci a smysl pro humor, věrnost, respekt i umění přizpůsobit se. Velmi si muži považují takových žen, které se umějí postavit k práci, potrpí si na čistotu a pořádek, jsou praktické a nekácí se při nějakém problému v podobě kapajícího kohoutku nebo rozbité pračky. Imponuje jim přirozenost chování i vzhledu, upřímnost a pravdivost.

No a třešinkou na dortu složeném ze všech těchto pro muže přitažlivých ingrediencí je obdiv. Každý muž si potřebuje být jist, že on je pro partnerku tím pravým. Tím jediným. Chce být obdivován a ujišťován o své velkoleposti. Moc rád slyší ocenění, jak se umí postarat o ženu, o rodinu, o společný domov. Chce mít zkrátka jistotu, že je nejlepší.

=========
Tři nejdůležitější slova, která bychom měli stihnout říci
Láska vždycky vyhrává aneb dvanáct poučení z dvanácti let manželství