Co je uvnitř, zrcadlí se zvenčí

To, co máte uvnitř, odráží se také zvenčí. Svět odráží vibrace vaší mysli. Život je skládačka drobností a jednotlivých detailů.

Práce, rodinné hodnoty a stav zdraví, to jsou nejčitelnější, nejzřetelnější znaky vaší úspěšnosti. Jak často se zabýváme otázkami štěstí, sebenaplnění, vnitřní pohody?

V záplavě neřešených a často i neřešitelných úkolů, které se na nás valí, se přistihujeme při velmi vzácných záblescích neklidu a klademe si otázku: mohlo by snad být všechno i docela jinak? ⠀

Nemohlo.⠀

Dokud nemáte dost ducha.⠀
Dokud stále přenášíte zodpovědnost na jiné.⠀
Dokud čekáte, že věci se vyřeší tak nějak samy o sobě.

Východiska jsou jenom dvě:⠀

1. Upřímně doufat, že budete mít to štěstí a příště se narodíte do daleko lepších podmínek, budete zdravější, chytří a úspěšní, rodiče vás budou milovat, potkáte tu pravou lásku, jedinou na celý život a budete mít neuvěřitelný potenciál ke změně světa kolem nás.⠀

2. Začít svůj život měnit teď hned. Uzavřít veškeré předchozí životní kapitoly. Přeškrtat a spálit minulost. Minulost musí zůstat minulostí. Na nové, čisté a nepopsané stránce pak začnete psát, vytvářet novou verzi sebe sama. Nedělejte si hlavu, jestli je to možné. Netrapte se úvahami, zda to vyjde, zda se vám to povede.

Energie, peníze či láska přicházejí na požádání. Otázkou zůstává pouze to, o co vy žádáte Boha, svět či Vesmír. Čím je naplněna vaše mysl? Vaše vědomí? Vaše srdce?

Víte, jak poznáte, že se život začal skutečně měnit? Jediným hmatatelným markerem je tu vaše okolí. Lidé kolem vás. Staré svazky najednou začnou povolovat a rozpadat se, jak se bude zvedat a sílit vaše vnitřní energie. A na uvolněné místo přijdou noví lidé, kteří budou zcela určitě odpovídat vašemu novému stavu.

=========
Dadi Janki: Užívejte tři léky – trpělivost, lásku a klid
Eckhart Tolle: Přemýšlením člověk problémy neřeší, vytváří je.