13 ženských vlastností přitahujících muže jako magnet

13-zenskych-vlastnosti

Co je to ženská přitažlivost? Proč jsou často dívky méně pohledné zahrnovány mužskou pozorností, zatímco ty s dokonalým zevnějškem jsou osamělé? Zkuste se začíst do našeho seznamu vlastností, které muže vždycky přitahují.

Sebejistota

Kdo se cítí přitažlivým, přitažlivým se stává.

Goethe

Žena pevně přesvědčená o své kráse o ní nakonec přesvědčí všechny ostatní.

Sophia Loren

S ženou pevně přesvědčenou o vlastní neodolatelnosti se její okolí ztotožňuje. Ošklivka, která svůj zjev přijímá s jistotou a vděčností, je daleko přitažlivější, než krasavice vyšilující kvůli malému pupínku. Sebejistá žena nikdy svůj zjev před lidmi neshazuje. Vyzařuje fluidum sebejistoty, které je sexy. Právě takové ženy muži chtějí.

Ženskost a něha

Být hezká je snadné; těžké je hezky vypadat.

Frank O´Hara

Silné pohlaví dává většinou přednost žensky vyhlížejícím ženám, dovolujícím muži, aby se cítil jako muž. Usilovat o ženinu náklonnost, starat se o ni, pomáhat jí, cítit se jako velký a silný mužský, je pro muže prací i potěšením. Nesmí se to ovšem přehánět: předstíraná bezmoc muže leda naštve.

Laskavost

Krása je příslibem štěstí.

Friedrich Nietzsche

Laskavost, schopnost pečovat, nadchnout se a odpouštět odlišuje krásnou ženu od hezké loutky. Žena, která kolem sebe vidí to dobré, žena hledící na svět laskavýma očima, žena schopná soucítit a milovat, taková žena lidi přitahuje. Muž se zájmem o dlouhý vztah hledá u partnerky srdečnost a porozumění.

Samostatnost

Sexy přitažlivost se z padesáti procent skládá z toho, co doopravdy máte a z padesáti procent z toho, co vám přisoudí jiní.

Sophia Loren

Jestliže žena není hezká, je prostě hloupá.

Coco Chanel

Cílevědomé ženy vyvolávají u mužů větší zájem, než pasivní stvoření neschopná samostatného jednání. Přitažlivá žena ví, co chce a nikdy neztrácí čas zjišťováním, kdo za co může. Je paní svého osudu. Být s ní je pohoda, je to zkrátka příjemné.

Umění žít tady a teď

Názor, že krása je cosi povrchního, je povrchní názor.

Herbert Spencer

Umění žít tady a teď, být ve svém životě přítomna a užívat si každého dne – to na muže působí jako ten nejsilnější magnet. Všem je příjemná společnost ženy, která přijímá sebe sama takovou, jaká je a světu kolem sebe je za všechno vděčná. Láska k životu, optimismus, odmítnutí fňukání a odsuzování všech a všeho – lidé těchto vlastností vyzařují vnitřní světlo.

Umění nosit se

To nejdůležitější na ženském oblečení je žena, která je nosí.

Yves Saint Laurent

Žena má k nahotě nejblíž, když je dobře oblečena.

Coco Chanel

Pečlivě upravená a vkusně oblečená žena, která zná své silné stránky a dovede zvýraznit své přednosti, zcela jistě každého nadchne. Muž nezaznamená, je-li oblečena podle módy, ale jestli jí oblečení sedí si všimne okamžitě. Ženu, jejíž oděv krásně zdůrazňuje její tvary, doprovází pohledem.

Schopnost vytvořit domov

Království žen je královstvím něžnosti, jemnosti a trpělivosti.

Jean-Jacques Rousseau

Schopnost vytvořit domov, uspořádat a vést domácnost, jakkoli to některé ženy nerady slyší, je jednou z nejpřitažlivějších vlastností. Muži si cení žen schopných udržovat čistotu a pořádek a dobře vařit. Takových, které kolem sebe šíří specifickou atmosféru domova a útulnosti, působících jako ztělesnění klidu a tichého domácího štěstí.

Štěstí

Doopravdy šťastná žena dokáže pobláznit spousty mužů a zcela jistě každou druhou ženu.

John Irving

Muži nemají v oblibě ženy věčně na někoho podrážděné, věčně vším nespokojené, přesvědčené, že někdo je povinen zajistit jim v životě štěstí. Umět být šťastná, vážit si lidí kole sebe i všeho dobréhožena takto vnitřně nastavená k sobě lidi doslova vábí.

Oči vyzařující zájem

Žena má jen jednu možnost, jak být krásná, zato však sto tisíc možností, jak být přitažlivá.

Montesquieu

Zájem, který žena jeví o svého vyvoleného, dobývá jeho rozum i srdce. Přirozená a upřímná sympatie si dokáže získat prakticky každého. Přitažlivá žena se neobává vlastních přání a neostýchá se muži říci, co si přeje – jak v restauraci, tak v posteli.

Umění společenského styku

Co to konec konců je, ten vnější lesk? Pouhopouhý smysl pro takt, díky kterému člověk seje, když ho nikdo nevidí a sklízí, když je všem na očích.

F. Scott Fitzgerald

Mužům se líbí otevřené, společenské partnerky, které nepředstírají, že všechno vědí. Přitažlivá žena je vtipná, nikdy však přemoudřelá. Se zájmem naslouchá, o čem muž hovoří a umožní mu, aby se cítil důvtipný, vynalézavý a silný. Vedle takové ženy si bude přát být co nejvíc.

Půvab

Nejsou nehezké ženy, jsou pouze ženy, které neumějí být hezké.

Jean de La Bruyère

Gesta přitažlivé ženy jsou plavná a půvabná. Má krásné držení těla a kouzelnou chůzi. Z jejích pohybů lze vyčíst, jak dobrý má vztah k sobě samé. Pro její chůzi je typické pohupování v bocích, což je pro muže hypnoticky krásné.

Úsměv

Přitažliví jsme svou dobrou náladou.

Efim Spiegel

Usmívající se žena se smyslem pro humor přitahuje muže mnohem více, než zamračená, nespokojená dáma. Úsměv není jenom znakem veselí, ale také znamením energie a lásky k životu. V radostí zářících očích přitažlivé ženy vidí muž příslib rozkoše.

Přirozenost a upřímnost

Ženská přitažlivost působí pouze tehdy, je-li přirozená a živelná.

Marylin Monroe

Jakákoli přetvářka odpuzuje. Přitažlivá žena je přirozená, otevřená a bez komplexů. Upřímnost muže přitahuje. Skutečně přitažlivé ženy raději jsou, než se zdají být.

Je nepochybné, že ženy těchto vlastností muže přitahují. Avšak snad nedůležitější (a zcela dostupnou každé ženě) je schopnost být sama sebou, být přirozená. Právě to může přivábit muže, který potřebuje právě vás. Takovou, jaká jste.

=========
Nejsme tu věčně – nejlepší motivující věta
Necpi se, kam tě nezvou!