Pět tipů na šťastné změny

5-tipu-na-zmeny

Obvykle se má za to, že nový život je dobře začít na Nový rok, nebo na jaře, když se příroda kolem celá obnovuje. Ale proč bychom měli čekat takovou dobu? Proč bychom nemohli s novinkami začít hned? Nabízíme vám pět možností změn, které váš život rozsvítí a přinesou vám štěstí.

  1. Začněte maličkostmi

Čím je nejjednodušší začít? Ovšemže, vlastním zevnějškem, všedním dnem, místem, kde bydlíme. Možná vám to připadá povrchní, ale ujišťujeme vás, že většina lidí jsou materialisté a navíc malé změny za sebou vždycky přitáhnou ty větší. Proto začněte tím, co je nejjednodušší. Obnovte bytový interiér, přestavte nábytek, prodejte věci, které nepotřebujete a zbytečně vám připomínají minulost. V novém interiéru je začátek snazší.

  1. Řekněte si, co konkrétně chcete změnit

Ještě lepší je udělat to písemně. Napište si seznam věcí, které chcete v životě změnit. Čeho se chcete zbavit, co vám nevyhovuje? Začít nový život znamená vyřešit problémy spojené s tím starým. Čím přesnější budete mít představu, tím lépe. Nepište ale „chci být zdravý“. Napište „chci každé ráno čtvrt hodiny cvičit“.

  1. Rozšiřte okruh svých známých

Abyste zahájili nový život, najděte lidi, kteří budou jeho zosobněním. Nové známosti nevyhnutelně znamenají nové nápady, čerstvé myšlenky a nekonečný proud inspirace. Navštěvujte místa, kde se můžete setkat s lidmi, jejichž činnost a život jsou vám sympatické.

  1. Najděte novou vášeň

Nový předmět zájmu je do nového života skvělý nápad. Nejen že vám pomůže rozloučit se s minulostí a jejími špatnými návyky, ale přinese vám navíc novou zkušenost.

  1. Analyzujte chyby minulosti

Abyste začali žít znovu od začátku, nestačí jen něco nového dělat. Musíte také porozumět, proč se vám dříve to, co jste chtěli, nedařilo. Zamyslete se nad tím, analyzujte své jednání, to, co jste nedělali, jak bylo třeba. Zbavte se svých chyb. Nahraďte dosavadní stereotyp chování novým.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Recepty úspěchu a zdaru
Sbohem, smůlo! Přichází úspěch.