Kdo vlastně jsi? Síla, jejíž jméno je Život.

kdo-vlastne-jsi

Kdo vlastně jsi? Síla, jejíž jméno je Život. A když se pozorně zahledíš do očí jakéhokoli člověka, tohle sebepoznání tam najdeš. V jeho pohledu se zračí Život. Život není tělo, ani rozum, ani duše. Je to síla. Díky této síle se z kojence stává batole, dítě, výrostek a dospělý člověk, který se reprodukuje a stárne. Když Život tělo opustí, tělo se rozloží a změní se v prach.

Jsme Život vyzývající naše tělo, náš rozum a naši duši. Jakmile tohle pochopíš – ne logikou, ne úsudkem, ale díky samému pocitu Života – uvědomíš si, že jsi silou, která nutí lístky květů, aby se rozvíraly a zavíraly a kolibříky, aby kmitali z květu na květ. Uvědomíš si, že ty sám jsi v každém stromě, v každém zvířeti, v každé travičce a kamínku. Ty jsi ta síla, která řídí vítr a dýchá v každé buňce tvého těla. Veškerý vesmír je živá bytost, jíž pohybuje síla, kterou jsi i ty. Jsi sám Život.

Miguel Ruiz

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Test: Měli byste ve svém životě něco změnit?
Každý den je v životě první