Energetická prognóza na srpen 2015

energy-prognoze

Srpen začal ubývajícím Měsícem. To je nejvhodnější chvíle, abyste v minulosti zanechali všechno zbytečné, včetně toho, na čem jste vy sami i vaši blízcí celou dobu lpěli… Je to doba optimální pro zrušení nepotřebných plánů a styků, zákazů, starých slibů a planých přísah.

Zbavte se veškerých nepotřebných emocí. Uvolníte tak v těle energetické bloky, jinak vedoucí k chronickým onemocněním.

Nezkoušejte si měsíc přesně rozplánovat. Radši se soustřeďte na to, abyste NEpropásli možnosti, které se před vámi nenadále objeví. NEanalyzujte, nepřemýšlejte, prostě jednejte a prožijte, prociťte si srpen …

Peníze a kariéra: tento čas představujte období velmi vhodné k zahájení nových projektů, organizaci prezentací, finančních operací a samozřejmě také k práci na sobě! Před polovinou měsíce se Fortuna usměje na aktivní řídící pracovníky. Podnikatelé by mohli rozšířit nebo provést rebranding svého byznysu; pracovníci na volné noze by si měli práci promyslet a pustit se do ní s rozumem, aby je neminula štědrá, ale rozmarná Fortunina ruka.


Láska a vztahy: všechny romantické vztahy tohoto úrodného měsíce nepřinesou nejspíš žádoucí plody a ty, které jsou staršího data, si projdou zkouškou pevnosti. K zásadním nedorozuměním může docházet v oblasti práce a financí. Nicméně je srpen velmi vhodný k přilákání touženého vztahu u těch, kdo jsou zatím osamělí: magie lásky vykoná své. To se však netýká opravdových, hlubokých, duševních svazků, které se po právu nazývají láskou; těšit se z lásky je možné vždycky, pro tu neplatí žádná měřítka ani podmínky.

Zdraví: každý má svou zásobu sil a určitě je lépe doplňovat ji přírodní, přirozenou cestou. Srpen je měsíc bohatý na energii a vaše fyzické tělo se bude dobíjet novými frekvencemi a energetickými vibracemi. Věnujte se meditacím, abyste lépe snášeli energetický příliv. Nebo alespoň více odpočívejte v přírodě!

Přání: srpen je měsícem nejvyššího tvůrčího vzepětí. Obnova a znásobení sil, rozvoj umění ovlivňovat a přetvářet – tyto pojmy označují vhodné srpnové děje a směřování. V čem jste jako osobnost silní, to budete moci právě v tomto měsíci nejsilněji projevit. Jste schopni přetvořit své fyzické, rozumové i sexuální energie na sílu duchovní, která vás zavede do nových oblastí intuitivního chápání a umožní získat, co si přejete. Překonejte strach a jděte vstříc snu. Kdo se do věci pustí s odvahou a nadšením, po dosažení úspěchu s radostí zjistí, že jeho sil ještě přibylo.

S.F.

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Co na vás prozradí horoskop?
Základní zákony naší tělesné energie