10 nejčastějších mužských chyb

man-mistakes

1. Nepřitažlivost

Neoholenost, nadbytečný tuk, zápach z úst, ochablost – to jsou ty nejhrubší chyby! Žena chce mít vedle sebe nejen silného, ale také přitažlivého muže.

2. Nepozornost k zevnějšku ženy

Snaží se kvůli tobě, takže by ses na ni měl dívat pozorně, všimnout si, že mění účesy i barvu vlasů, nakupuje šminky  – a ty se díváš skrze ni a ničeho si nevšímáš. Pro ženu je to to samé, jako když ty vlastníma rukama krásně vymaluješ ložnici a ona si ničeho nevšimne. Chápeš?

3. Nemít životní cíl

Pokud existuješ jenom ve stylu práce-domov-domov-práce, nevidí v tobě tvá žena potenciál. A muž bez potenciálu, to je dědek. A kolik je ti let?

4.Lichocení

Když tvá žena začíná tloustnout a ty jí říkáš, že se ti to líbí, aby ses jí nedotkl, budeš po čase svých slov litovat. A zabiješ krásu své ženy.

5. Nepomáhat její kráse

Pro ženu je její krása tím, čím jsou pro tebe tvá síla, peníze, postavení a sebedůvěra v jednom. Je to pro ni velmi důležité, proto pro ni utrácej peníze, oblékej ji, zdob, ať je ještě pěknější, ještě víc hezká!

6. Jsi pánem všeho, kromě vašich vztahů

V nich je paní ona – jestliže ona řekne, že to a to je  pro váš vztah třeba, znamená to, že to tak je. Hádat se s ní je chyba.

7. Povadlost

Jestliže začínáš uvadat, ona přirozeně začíná kvést.

8. Přestat se rozvíjet

To je velmi důležité pravidlo: pokud se rozvíjíš ty, rozvíjí se i tvá žena. Jestliže chceš, aby se rozvíjela, začni sám u sebe. Jakmile se zastavíš v rozvoji, bude tě hned následovat! Jestli chceš, aby přestala kouřit, přestaň kouřit sám. Pokud chceš, aby se žena naučila nějakým způsobům, nauč se jim nejprve ty sám. Žena vždy následuje muže a všechno záleží na tom, jakou cestu si vybere on.

9. Nezájem o její názor

Jestliže se muž neptá své ženy na radu, ztrácí její podporu. Není třeba zasvěcovat ženu do všech mužských záležitostí, ale hovořit s ní o nich, zajímat se o její názor, je velmi důležité. A pro ni v první řad.

10. V přírodě si žena vybírá muže, nikoli naopak

Vybrala si tě, svěřila ti sebe sama, vybudovala na tobě svůj život, naprosto se ti odevzdala, trpí tě a odpouští ti, miluje tě, stará a snaží se PRO TEBE. Zapomínat na to je zločin a nejosudovější chyba ve vztahu.

=========
Jak najít svou drahou polovici?
Proč když se lidé hádají, křičí?
Ať nás řeka unáší. Příběh jedné staré lásky.