Vyberte si jarního ptáčka a přečtěte si doporučení na březen 2018!

Jaro je dobou obnovy, časem změn, obdobím, kdy příroda rozkvétá. Totéž jde říci o lidech. S prvními jarními dny mají všichni hned lepší náladu. A také ptáci svým zpěvem dávají najevo, že měli zimy dost.

Dnes vám právě oni přinesou radu pro nadcházející měsíc. Vyberte si na obrázku toho, který vám připadá nejmilejší a přečtěte si, s jakou radou k vám přiletěl.

 

1.Vlaštovka na kvetoucí višňové větvičce

Vlaštovka je ptákem změn. Když se vrací, znamená to, že už je opravdu jaro. Pro vás přinesla na křídlech změny k dobrému a také nové počátky. Pokud už delší dobu plánujete nějakou změnu, právě teď je na ni ten vhodný čas. Váháte-li delší čas nad koupí nějakého předmětu, pořiďte si ho tenhle měsíc. Přinese vám štěstí.

2. Sýkorka na větvičce šeříku

Sýkorka je ptákem stability. Vám přináší hojnost. Pokud se vám momentálně v něčem nedaří, neztrácejte víru a vytrvalost, dál se snažte přiblížit svému snu. Sýkorka věští, že se věci obracejí k lepšímu. Nedejte si vnutit cizí rady, nesejděte z cesty. Za měsíc bude všechno mnohem lepší.

3. Modří ptáčci na rozkvetlé větvičce broskve

Tato dvojice modrých ptáků je dvojicí přinášející štěstí. Nezavírejte srdce lásce, odpouštějte a důvěřujte, přinese vám to radost. Věnujte v tomto měsíci více pozornosti svým blízkým, neostýchejte se říci jim, jak je máte ráda. Potřebují vaši lásku, i když o tom snad nemluví. Nezapomeňte, že dávat lásku znamená ji také dostávat. A tenhle modrý párek slibuje, že v březnu budete mít v lásce štěstí.

=========
Psychologický test. Jaké emoce vidíte na tomto obrázku?
Zjistěte něco víc o své povaze podle sovičky, kterou si vyberete