Takhle by nejspíš zněl chór nebeských andělů

Hlasy 3736 zpěváků ze 73 zemí sladěné do dokonalého zvuku překrásné skladby. Výsledný dojem je prostě úchvatný. Srovnání s nebeským chórem není nijak přehnané.

Nápad na vytvoření virtuálního sboru přišel, když skladateli Whitakerovi jedna ze ctitelek jeho umění poslala nahrávku svého zpěvu. Pro první takový sbor dal dohromady 185 lidí. Následoval záznam dvou tisíc hlasů. S tím se Whitaker nespokojil a výsledkem jsou velebné tóny vskutku obřího sboru, které tu můžete slyšet.

Eric Whitaker je americký hudebník, skladatel a dirigent, držitel Grammy.  Nejznámější z jeho tvorby jsou právě sbory, kterým se věnuje od počátku své samostatné dráhy. Spolupracuje s proslulými světovými orchestry, autorsky se podílel také na filmové hudbě.

Moderní technologie mu umožňují spojit vskutku úctyhodný počet zpěváků a ve výsledku dosáhnout dokonalého zvuku mnoha stovek i tisíců hlasů. To, co tu uslyšíte, je právě takto provedená Whitakerova ranější skladba Water Night. Napsal ji na verše mexického básníka, nositele Nobelovy ceny z roku 1990, Octavia Paze Lozana.

Nabídněte tento krásný zážitek i svým přátelům!

KONFERENCE - ŽIVOT V HARMONII SE SEBOU
25.05.2019 PRAHA 

Jak naslouchat svému tělu i duši, porozumět svým skutečným přáním, objevit svůj potenciál, zbavit se strachu a krok za krokem vytvářet život svých snů. Vstupenky ZDE

=========
Jennifer Lopez a její kouzelná sukně
Mix Vivaldiho Zimy a písně z Ledového království
Slavná skupina pronikla na svatbu několika párů…