Metody energetické obrany

energy-zashita

Energetičtí upíři jsou jako černé díry. Pohlcují životní energii jiných lidí. Energetická obrana není mýtem ani výmyslem, je to velmi důležité umění. Podívejme se na některé způsoby umožňující chránit se před negativním působením.

Jakákoli energetická obrana je založena na ovládnutí energie. Čím častěji budete trénovat a zaměřovat veškerou svoji vnitřní energii na vámi vytvořený obraz, tím jednodušší bude pro vás vizualizace. Postupně bude vaše obrana sílit. Uvádíme pro vás způsoby, které vám pomohu lépe směrovat vnitřní energii a pocítit představovaný obraz.

Obrana Křížením

Nejjednodušším způsobem obrany při rozmluvě s člověkem, od něhož se lze nadít nepříjemností, je zkřížení rukou nebo nohou. Uzavíráte tím obrys svého biopole a bráníte jeho průbojům.

Obrana Kruhem

Palec a ukazováček jedné ruky se spojí s palcem a ukazováčkem druhé ruky. Ostatní prsty se dotýkají jeden druhého. Tento postup je tradičně využíván v Číně a v Japonsku. Obranný postup „kruh“ je velmi efektivní.

Obrana Zrcadlovou zdí

Představte si, že vás ze všech stran i zeshora obklopuje několikanásobná cihlová zeď. Zvnějšku je pokrytou souvislou vrstvou do vysokého lesku naleštěných zrcadel obrácených ven. Ať se útočník snaží přiblížit se k vám z kterékoli strany, dostává se mu odraženého zesíleného útoku. Když provádíte „zrcadlovou zeď“, snažte se nedat sebemenším hnutím najevo své úmysly. Člověk, který se chystá na vás negativně zapůsobit, nemá mít tušení o vaší zvláštní obraně.

Obrana otáčením biopole

Je třeba pocítit, že veškerý prostor mezi vaším tělem a myšleným okrajem vašeho energetického obalu je vyplněn čímsi vazkým, co připomíná kotouče kouře. Toto prostředí se otáčí kolem tělesné osy ve směru hodinových ručiček. Pokud obranu provádíte správně, vymizí pocit vlastního těla a nahradí ho pocit, že jste jednolitou hmotou, která otáčením nabývá tvar kokonu.

Obrana „Zlatou pyramidou“

Představujte si, že se nacházíte uprostřed zlatém pyramidy, která svým zářením odráží útočící na vás negativní vlivy. Pyramida musí mít takové rozměry, abyste se v ní dobře cítili.

Obrana „Křišťálovou koulí“

Nejprve je třeba stvořit obranný obal ve formě koule a pak si představovat, jak se koule zaplňuje energií stříbřitě fialové barvy. Zvnějšku na povrchu koule vidíte stuhy ležící na ní jako poledníky. Na stuhách je napsáno „Nepotřebujete mě“.

Obrana Perseovým štítem

Štít ze série „Mobilních“. Umožňuje tedy úzce zaměřený protivníkův útok využít k jeho odražení. Není přitom zakryto celé tělo. Vizualizace: Na levé (pravé) ruce se objevuje kulatý zrcadlový štít, kterým jsou odráženy energoútoky na té dráze, kterou jsou vysílány. Výhody: Mobilita, rychlost nasměrování, nízké energetické ztráty.

=========
Upíři našich životů. Je čas se jich zbavit.
10 cest, jimiž uniká síla